2011/08/31

2. septembris, klubs "Melnā Piektdiena" - Sezonas atklāšanA - PAPILDINĀTS!

Piektdien, 2. septembrī,
Klubā „Melnā Piektdiena” (Brīvības iela 193c)
„Sezonas Atklāšana” 


PAPILDINĀTS!Kluba koncertsezonas atklāšanas koncerts pēc karstas un raženas festivālu vasaras.


Kluba durvis vaļā no 19:00, koncerta sākums 20:00, ieejas maksa: 2 Ls

Diseim
Grupas spēlēšanas maniere nav mainījusies, tas joprojām ir smagnējs sludge un enerģisks vecās skolas death metal krustojums. Gada nogalē solās dienas gaismu ieraudzīt arī grupas debijas albums, kādas mazas ASV mūzikas ierakstu izdevniecības paspārnē.

Katalepsija
Grupas spēlēšanas maniere no sākotnējā mainījusies līdz ar sastāvu, šobrīd, grupa spēle tumšu un smagnēju mūziku, ko varētu raksturot, kā gothic / doom metal. Tumšo mūziku nespēj sabojāt dziesmas dzimtajā valodā.

Opifex
Patīkams pārsteigums vietējā skatuvē – grupas Cult Of Destruction reformācija par Opifex. Grupa spēlē enerģisku, tehnisku, progresīvu, vietām lauzītu un aritmisku death metal. Pie tam – ļoti neslikti. Grupa ievērības cienīga arī ar skatuvisko tēlu – iespējams, arī šoreiz tas būs trako kreklā ietērpts vokālists, bet iespējams, ka kas cits..     

Frailty
Mērķtiecīga un radoša grupa, kas savu spēlēšanas stilu kombinē no doom / death metal, apvienojot to ar dažādiem citiem mūzikas elementiem.
Grupas bagāžā veiksmīgs debijas albums „Lost Lifeless Lights” (2008), „Ep” (2009), „Silence Is Everything” (Promo Ep, 2010) , grupa vislabāk izpaužas konceros.
Otrais albums esot ceļā...
http://www.draugiem.lv/frailty           

Relicseed
Grupa, kas no dibināšanas brīža pārcietusi sastāvu maiņas, pēdējo gadu laikā stabili ieņēmusi savu vietu Latvijas rok un metāl mūzikas lauciņā. Pagājušā gada nogalē izdots albums „60 Minūtes Sapņa”, grupas spēlēšanas maniere ir enerģisks, spēcīgs thrash metal latviešu valodā ar sociālpolitiskiem tekstiem.
Grupa dosies savā pirmajā ārzemju tūrē šī gada septembrī – uz Apvienoto Karalisti.
Šaubu nav, viņi zin, ko viņi var un ko viņi grib sasniegt. Un uz to virzās!
+ Stagnant Project


 

Salīdzinoši jauna grupa, kas radusies 2010. gadā Rīgā. Grupas spēlēšanas maniere ir ekstrēms jaunās skolas thrash metal. Šī gada Latvijas jauno metal grupu konkursa "Fresh Blood" vienīgajā kārtā, grupa guva panākumumus iegūstot balvā 10 stundas apmaksāta ieraksta laika skaņu ierakstu studijā Soundpark.Debijas albums tapšanas procesā.

Rock un Metal Karaoke Dj Deathperado vadībā
Pasaulē iecienīta nodarbe, kas mūsmājās popularitāti gūst lēnām.

+ Dj Raitis Sametis - nekādas lirikas, karametāliski izglītojoša mūzika.

Vairāk informācijas: