2011/09/30

4. oktobrī, Nabaklab: diskusija „Dari-rādi-maini jeb rokasgranāta iesācējiem III” - PAPILDINĀTS!


Diskusija „Dari-rādi-maini jeb rokasgranāta iesācējiem III”


Mēdz uzskatīt, ka Latvijā nav mūzikas industrijas, bet to var mainīt sadarbojoties un daloties pieredzē. 4. oktobrī, otrdien, Nabaklab notiks trešā diskusija ciklā „Dari-rādi-maini jeb rokasgranāta iesācējiem III”.
Viesu un runātāju klāsts būs plašs: Raitis Sametis, Miks Magone, Sandis Baumanis, Edgars Āboliņš, Jelgavas kluba „Melno Cepurīšu Balerija” radošā komanda, Uģis Vilcāns, Vladimirs Kravčenko (Estragons). Tēma joprojām par un ap alternatīvo mūziku, medijiem, subkultūru un mūsdienu sabiedrību, bet ejot plašumā ar iesaistītājiem cilvēkiem no mūzikas apskatnieku un koncertu organizētāju puses.


Šoreiz, tāpat kā pirmajā diskusijā, sekos arī muzikālā sadaļa. Raitis Sametis uzstāsies kā dīdžejs un arī ar savu romantiski populistisko mono projektu Mūža Mežs. Koncertēs arī pagaidām mazpazīstams, bet intriģējošs duets Monka.

Raitis Sametis ir mūzikas žurnālistikas veterāns un smagās mūzikas portāla Karametals.lv saimnieks. Šajā reizē viņš piedalīsies gan kā diskusijas dalībnieks, mediju pārstāvis un kā mūziķis un dīdžejs.

Miks Magone – koncertu organizators (Thee Silver Mt Zion, A Storm Of Light) un izdevējs (100 baltas dvēseles, Židrūns) no biedrības Skyr.

Sandis Baumanis ir koncertu rīkotājs no ULVE Agency (Khuda, Five Seconds To Leave).

Edgars Āboliņš ir ilggadējs koncertrīkotājs un klubu pārvaldītājs (Nabaklab, Fountaine Palace, Meteor Agency).

Melno Cepurīšu Balerija ir Jelgavas klubs, kas samērā neilgās pastāvēšanas vēsturē var lepoties ar bagātīgu un daudzveidīgu vietējo un ārvalstu grupu koncertiem. Viesosies šīs radošās komandas pārstāvji Jānis Cirsis, Kārlis Taukačs un Jānis Porietis.

UĢIS VILCĀNS ir Preiļu Alternatīvās kultūras atbalsta centra (PAKAC) aizsācējs un galvenais vadītājs-organizators.

Vladimirs Kravčenko, kas smagās mūzikas cienītāju aprindās labāk pazīstams kā Estragons jau daudzus gadus organizē braucienus uz ārvalstu smagās mūzikas koncertiem un festivāliem.

Monka apvieno divus jauniešus no šķietami ļoti dažādiem, bet tomēr saistītiem mūzikas novirzieniem. Eksperimentālas mūzikas komponists Kārlis Butins pašlaik paralēli darbojas Latvijas grupā Parara un arī vācu Honey Blonde, agrāk sadarbojies arī ar Edgaru Rubeni un grupu Tesa. Monta Tupčijenko, savukārt, ir jauna džeza dziedātāja, kas piedalījusies vairākos džeza vokālistu konkursos Latvijā un ārvalstīs.

Par diskusiju ciklu „Dari-rādi-maini jeb rokasgranāta iesācējiem”:
Dažādu profesiju pārstāvji apvienojušies, lai dalītos pieredzē, kas varētu palīdzēt topošajiem mūziķiem un menedžeriem apgūt to, par ko klusē mācību grāmatas un par ko runā aiz slēgtām durvīm. Uz bezmaksas paneļa-kanēļa-diskusiju, lekciju, sarunu, pieredzes apmaiņas mutvārdu bloku aicināti visi tie, kuri vēlas papildināt savas zināšanas un paskatīties uz mūzikas nozarē notiekošo no cita skatu punkta.

Lekcijās piedalīsies žurnālisti, mūziķi, mūzikas menedžeri, koncertu rīkotāji, lai sniegtu ieskatu, kā organizēt koncertus Latvijā un ārvalstīs, kā komunicēt ar plašsaziņas līdzekļiem. Tāpat tiks pārrunāta ierakstu izdošana un izplatīšana. Turklāt atkarībā no intereses līmeņa, tēmu loku ir iespējams paplašināt.

Pirmās sarunas viešņa 21. septembrī bija Nacionālās ziņu aģentūras LETA Video nodaļas žurnāliste Inese Trenča. Viņa pastāstīja, kā pareizi sagatavot preses relīzes un kā sagatavoties intervijām.

Otrās sarunas viesi 27. septembrī bija elektrohipsters Gacho ar menedžeri Āķi, grupas Relicseed dalībnieks un menedžeris Edgars Rakovskis un Draugiem.lv sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks. Viesi stāstīja par izpildītāju profilu veidošanu un aktivitātēm sociālajos tīklos un interneta medijos, kā arī par sadarbību ar koncertu rīkotājiem Latvijā un arī ārvalstīs.Sākums: 18:00
Ieeja bezmaksas!

Sekojiet tālākai informācijai: