2017/10/30

Noskaties! Jozefa van Visema albuma vēstnesis

Koncerta Rīgā gaidās, Nīderlandes komponists un lautists Jozefs van Visems piedāvā ieskatu gaidāmajā albumā „Nobody Living Can Ever Make Me Turn Back” – video dziesmai „Virium Illarium”.Jau drīz, 10. novembrī, cienījamās Beļģijas izdevniecības „Consouling Sounds” paspārnē vinila plates un kompaktdiska formātā dienasgaismu ieraudzīs Jozefa van Visema jaunais studijas albums „Nobody Living Can Ever Make Me Turn Back”.

Koncerts Rīgā notiks ceturtdien, 2. novembrī, Ģertrūdes ielas teātrī.

Turpinās biļešu pārdošana elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā - TicketShop.lv. To cena šobrīd - EUR 15. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.
Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma „ULVE Agency”.

Jozefs van Visems ir holandiešu avangarda komponists un baroka lautas meistars. Viņa mūzika ir nepārblīvēta un tieša, reizē hipnotiska un melodiska, kas ”cieņpilni ievelk klausītāju transcendentālā stāvoklī un liek katram palēnināt mūzikas klausīšanos kā individuālu pieredzi.” Van Visems nepaguris koncertē dažādās pasaules vietās, vairākkārt viesojoties arī Latvijā, un lasa lekcijas par lautas ”atbrīvošanas” tēmu.

Beidzamajos gados, darbojoties duetā ar pazīstamo kinorežisoru Džimu Džārmušu (Jim Jarmusch), ir izdoti vairāki studijas ieraksti. Turklāt 2013. gadā par abu komponēto mūziku Džārmuša filmai „Only Lovers Left Alive” Jozefs van Visems saņēma Kannu kinofestivāla konkursa balvu par labāko filmu skaņas pavadījumu. Viņš ir sniedzis teju tūkstoti koncertu visā pasaulē, to skaitā prestižajos festivālos „All Tomorrow’s Parties” un „Primavera Sound”.