2019/03/19

Pirmo gadu norisināsies sirdi sildošs festivāls „Ogle”Šī gada vasarā, no 12. līdz 13. jūlijam, Saukas dabas parka teritorijā  pirmo reizi norisināsies pozitīvu ideju iedvesmots festivāls „Ogle”.


Festivāls „Ogle” aicina svinēt dzīvi un sekmēt kopības sajūtu ar ievērojamiem mākslinieku šoviem uz galvenās skatuves, gan ar dažādām citām aktivitātēm - izklaides vai izglītojošām. Saukas dabas parka teritorijā jūlijā uzstāsies – „ANSIS” , „Skutelis” , „Sudrabu Sirds” , „Franco Franco” , „Brīvrunu Projekts” , „Singapūras Satīns”, „Double Faced Eels”, „Latgalīšu Reps” un citi Latvijā zināmi mūziķi.

Festivāls ir izveidots ne tikai izklaides, bet arī aktuālu problēmu risināšanas labā. Organizatori saka: „Katram ir kāds paziņa vai tuvinieks, kurš ir domājis par pašnāvību, bet neviens nezina kā šiem cilvēkiem palīdzēt.” Festivāla mērķis ir ļaut ne vien baudīt koncertus uz „Ogles” skatuves, bet gūt iespēju tvert dzīvi un mirkli, lai rastu iedvesmu dzīvot pilnu krūti. Ārpus koncertiem, festivāla apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt ar garīgo veselību saistītas darbnīcas un lekcijas, kā arī izklaides, kas saliedē.

Festivāls darbojas kā labdarības pasākums, izziņots, ka visa peļņa tiks ziedota organizācijām, kas nodarbojas ar palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem.

„Ogle” akcentē kopā būšanas nozīmi, dzīves izbaudīšanu un atklātu runāšanu par problēmām, kas daudzus nomāc ikdienā.

Festivāls galvenokārt ir veidots urbānās kultūras stilā, liela daļa mākslinieku pārstāv hip-hop un līdzīgus žanrus, taču muzikālā ziņā par žanru dažādību nebūs jāuztraucas.
Pārējie festivāla mūziķi tiks izziņoti tuvākajā laikā.

Biļetes uz festivālu iepriekšpārdošanā „Ticketshop”: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2978

Vairāk par festivālu: