2013/11/04

14. novembrī Chomsky skanēs skaņu māksla no Igaunijas un Latvijas 
14. novembrī kultūras bārā Chomsky Rīgā uzstāsies Igaunijas skaņu mākslinieks Tāvi Tulevs jeb Wochtzchée un Latvijas multimediju māksliniece Jeļena Glazova.
 
Tāvi Tulevs (Taavi Tulev), kas pazīstams ar skatuves vārdu Wochtzchée, ir mūziķis un skaņu mākslinieks no Tallinas. Viņš galvenokārt rada elektronisko mūziku, kas plešas pāri žanru robežām un izriet no sava laika un telpas.
Ilgus gadus Tulevs darbojies ar tā dēvētajiem lauku ierakstiem, cenšoties panākt galīgo mērķi – pilsētvides „labskanīgumu” jeb simbiozi starp tiem un ikdienas nodarbošanās, interjera un arhitektūras dizaina, pieredzi. Viņa mūzikas vēsture aptver skaņu celiņus izstādēm un studentu kino filmām. Autors izdevis četrus solo albumus, kā arī viņa skaņdarbi iekļauti vairākās mūzikas ierakstu izlasēs Igaunijā un ārpus tās.
Video: http://vimeo.com/46652200
 
Jeļena Glazova ir multimediju māksliniece no Rīgas. Viņa attīstījusi padziļinātu interesi eksperimentālās un nepārtrauktās skaņas mūzikā, kā arī pievērsusies pārstrādātā vokāla pielietojumā tajā.
Video: http://vimeo.com/56512566
 
Kopš 2011. gada Glazova piedalījusies dažādos ārvalstu mūzikas festivālos. Viņas uzstāšanos pavadīs ilglaicīgās sadarbības partneres vizuālās mākslinieces Zanes Raudiņas jaundarbs.
 
Bārs Chomsky atrodas Lāčplēša ielā 68, Rīgā.
 
Koncerta sākums plkst. 21:00, ieeja bez maksas.
 
Vairāk:
http://ulve-agency.tumblr.com
http://www.facebook.com/ulve.agency
http://twitter.com/ulve_
http://www.taavitulev.com
http://www.jelena-glazova.com
http://www.zaneraudina.net