2016/01/26

Šosestdien Nabaklab smagās mūzikas pasākums


30. janvārī klubā Nabaklab uzstāsies divas perspektīvas grupas no Igaunijas – Her Memorial Discourse un Abandoned Elysium, kā arī Latvijas modern melodic metal / metalcore pārstāvji Blinded Memory, kuri aizvadīs pirmo koncertu savas “6th anniversary reunion tour” ietvaros.


Her Memorial Discourse pastāv kopš 2009. gada, ir nospēlējuši vairākus koncertus Igaunijā,Latvijā, Lietuvā un Polijā, un guvusi diezgan plašu atzinību pateicoties saviem enerģiskajiem koncertiem. Grupa ir izlaidusi 2 EP albumus “Her Memorial Discourse” 2010. gadā un “Chasing The Dream” 2014. gadā. Viens no ievērojamiem panākumiem grupas vēsturē notika 2015. gada beigās,kad Her Memorial Discourse iesildija krievu metālistus Amatory Tallinā. Rīgā HMD viesojusies vairākas reizes, uzstājoties gan klubā Nabaklab, gan arī klubā Melnā Piektdiena.

Abandoned Elysium pastāv kopš 2012. gada un jau paspējusi gūt ievērojamus panākumus, 2015. gadā uzvarot Igaunijas lielākajā jauno grupu konkursā Noorteband, kļūstot par pirmo progressive metal žanra konkursa uzvarētāju.2014. gadā Abandoned Elysium jau viesojās Rīgā, iesildot krievu deathcore pārstavjus My Autumn. Grupai ir 2 ieraksti – pašnosaukts albums "Abandoned Elysium"(2014) un "Unmasked" EP (2015).

Blinded Memory ir modern melodic metal / metalcore apvienība no Rīgas, kas uzsāka savu darbību 2010. gadā. Grupa ir veiksmīgi uzstājusies Latvijā un arī ārzemēs, dalījusi skatuvi ar tādam grupām kā Betraying The Martyrs (Francija), Khroma (Somija) un guvusi daudz pozitīvu atsauksmju no skatītājiem. Līdz šim Blinded Memory ir izdevusi EP „Scars, Actons, Revival” 2010 gadā, digitālo singlu „The Downfall” 2011. gadā un EP  “From The Ashes” 2013. gadā. 2015. gada maijā grupa pārtrauca savu darbību, bet šogad nolēma atkal apvienoties, lai nospēlētu dažus koncertus veltītus gupas 6 gadu jubilejai.

Pasākumu Iesildīs vietējie jaunie brutal death metal pārstāvji Slaughtered Lambs.

Her Memorial Discourse (metalcore, Igaunija)

Abandoned Elysium (progressive metal, Igaunija)

Blinded Memory (modern melodic metal / metalcore, Latvija)

Slaughtered Lambs (brutal death metal, Latvija) https://www.facebook.com/SlaughteredLambsmetal

Koncerta sākums - 20:00

Ieeja - 3 EUR