2016/09/02

4. septembrī, klubā “NABAKLAB” - mūziķi no Japānas, Norvēģijas un Latvijas

 


Svētdien, 4. Septembrī , “Nabaklab” notiks eksperimentālās metālmūzikas  pasākums “Rot In Smile” nr.6 , kurā spēlēs grupas no Japānas, Norvēģijas, kā arī pašmāju mūziķi.


Sete Star Sept

“Sete Star Sept”noisecore / grind duets no Japānas. Grupa dibināta 2004. gadā Japānā, Tokijā. Grubu izveidoja bundzinieks Kiyasu, pieaicinot dažādus viesmāksliniekus, bet pašreizējais nemainīgais sastāvs radās 2009. gadā, kad viņam pievienojās basiste Kae, kura ne vienu vien vīriešu dzimuma grind vokālistu “noliek pie vietas”. Žanra cienītāju vidū grupa paspējusi iegūt kulta statusu un vispasaules atpazīstamību. “SSS” ir viena no aktīvākajām koncertgupām pasaulē, jo ļoti bieži koncertē un dodas vienā tūrē pēc otras, uzstājusies festivālos un koncertos teju visās pasules malās un reģionos. Savā pastāvēšanas vēsturē ir izdevusi 3 LP albumus, 5 EP un vairāk nekā !!! 30 !!! split albumus ar tādām grupām kā Agathocles, Jucifer, Carcass Grinder, Penis Geyser, Death Toll 80k, xKatexMoshx, Lotus Fucker u.c.  Rīgā grupa viesojas pirmo reizi!

“Brutal Blues” – matemātiskais grind duets, Norvēģija. Norvēģu duets, kura sastāvā ģitārists Steinar Kittilsen un bundzinieks Anders Hana. Kittilsens zināms ar grindcore projektiem "Psudoku" un "BxSxRx", savukārt Anders Hana ir spilgta daļa no norvēģu eksperimentālās rokmūzikas elites - dalībnieks tādās grupās kā "Noxagt", "Ultralyd" un, protams, "MoHa!", kas bijuši Rīgā vairākkārt, galvenokārt uzstājoties festivālā "Skaņu mežs". "Brutal Blues" ir svaiga formācija, kas 2014. gadā laidusi klajā pagaidām vienīgo EP. Jāpiemin, ka Anders Hana jau iepriekš ir bijis grindcore duets "Blodsprut", kam, starp citu, ir bijis splits ar vēl vienu Steinar Kittlsen projektu "Parlamentarisks Sodomi". Iespējams arī pēc tā viņu abu sadarbība ir sākusies. "Brutal Blues" ir izteikti tehnisks un maniakāls savā skanējumā. Viennozīmīgi delikatese īpašas mūzikas cienītājiem.

“Antireality un Tesa” (Latvia).
“Antitreality” - ir viens no grind / noise mūzikas scēnas pirmajiem popularizētājiem Latvijā, kurš jau kopš 1999. gada darbojas brīvās elektronikas / ambient noise un harsh noise žanros. Pastāvēšanas laikā ir bijuši sadarbības ieraksti ar Ballet Rachitis, Psihodezinfekcija, Bērnu Rīts, Saami Maalas, Squarewhite, Armenia, Murmer, Toms Šiklovs, F. Mangan, Joy Laav, J.R.French, J.Grzinich, S.Whetham, Sound Meccano, Jēkabs Nīmanis, kā arī vairāki kopprojekti Syndrome, An, Surreogate, I.M.Plant un Stalkspace. Sadarbības uzstāšanās ar grupu „Tesa” ir reta, bet stabila prakse, un šoreiz gaidāms noise-sludge-drone koncerts ar līdz šim neskanējušu materiālu.

Tesa

 “Tesa”post metal / sludge trio, kurš muzicē kopš 2005. gada. Grupa guvusi plašu atzinību un atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē, par ko liecina kopējā Eiropas tūre šogad ar post metal smagsvariem “Neurosis” . Laba ziņa arī vinila cienītājiem – grupas pēdējais albums “Ghost” piedzīvojis atkārtotu izdevumu vinila plates formātā, Vācijas leibla “My Proud Mountain” paspārnē.

“Rurb” – brīvgrinda un drum’n’noise duets no Latvijas. “Rurb” ir bundzinieka Rihards Bražinska (ex-"Trauma Moralis", "Streets of Sex") un viņa eksperimentālās mūzikas kolēģa Raita Upena specprojekts, kas veltīts grindcore dekonstrukcijas un redukcijas centieniem, apvienojot brīvās trokšņu improvizācijas, spontāni radīta grindcore / power violence, kā arī music concrete elementus. Iedvesmots no tādiem aktiem kā "Slugfield", "Optrum", "Pivixki", "Vampire Can't" un "Et/Ou".

Ieejas maksa: 5 eur / Kluba durvis vaļā no 17:00, koncerta sākums 20:00