2022/07/11

NOSKAŅAS Noasā – bezmaksas neatkarīgās mūzikas pasākumu cikls


„Noskaņas” ir pasākumu sērija mākslas centrā "Noass" (AB Dambs 2), lai veicinātu Latvijas neatkarīgās mūzikas skatuves dažādības popularizēšanu un tās iepazīšanu.

Mūzikas dažādo stilu daudzveidība, aspekti, paaudzes un pieredzes – jūlija un augusta cetutrdienās, plkst. 20:00 uz skatuves Latvijas mākslinieki – no indie roka, hip hopa līdz pat eksperimentālai un avangarda improvizācijas mūzikai.

Savukārt trešdienu vakaros turpinās starptautautiskās video mākslas seansi  „Ūdensgabali” - iespēja iepazīt globālās aktualitātes un jaunākās tendences video mākslas pasaulē, kā arī gūt vispārēju priekšstatu par tās plašajām izpausmēm.

Ieeja bezmaksas, pasākumu sēriju atbalsta Rīgas Dome.

Programmā:

14.07. Pamirt – eksperimentālā kamermūzika jeb neoklasikas, gotikas un mūsdienu eksperimentālās mūzikas sajaukums.

21.07. Žaks, Bush, WX – Latvijas hip hop pārstāvji, kas pārstāv sava veida žanra nišu, kas kontrastē ar pārējiem žanra pārstāvjiem – ierakstus izdod, bet salīdzinoši reti koncertē.

28.07. Amorālā Psihoze – no džeza līdz avangardam, improvizācijas orķestris, kas variē sastāvos, bet allaž ir kā maza ekskursija mūziķu spējās, prasmēs un talantos mijiedarboties savstarpēji.

4.8.  Staņislavs Judins un Asnāte Rancāne – etnomūzikas duets, kuru veido kontrabasists Staņislavs Judins un dziedātāja Asnate Rancāne. Tas radies no idejas apvienot atšķirīgās muzikālās pieredzes.

11.08. Evija Vēbere – latviešu dziedātāja, avantpopa un indie žanru mūziķe, kuras specifisko balsi būs grūti sajaukt ar kādu citu. Jaunās mūzikas paaudzes viens no spīdekļiem.

18.08. MARTAS ASINIS – indie un alternatīvās mūzikas sajaukums, ražīga grupa ar spēcīgu humora izjūtu. Grupas kontā vismaz seši albumi un neaizmirstama koncertpieredze. Pēc ilgāka klusuma brīža, grupa ir atpakaļ mūzikas apritē.

25.08. ŠĶEMBAS un ŠŅĶ – Šķembas ir 80ajos gados radusies meiteņu rokgrupa kas spēlē rokmūziku. Ar mainīgem sastāviem, bet grupa ir atgriezusies apritē. ŠŅĶ – jaunās paaudzes meiteņu pankgrupa, izteikti koncertu līderi šajā sezonā.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/noass.lv