2012/01/30

Frailty piesaka otro albumu "Melpomene"

Frailty piesaka traģēdijas mūzu – albumu “Melpomene” 


Pašmāju doom / death metal grupa “Frailty” piesaka otro albumu, kas nosaukts sengrieķu traģēdijas mūzas vārdā un klajā nāks šī gada februāra vidū.


Albums ierakstīts aizgājušā gada novembrī / decembrī, skaņu inženiera Ginta Lundberga uzraudzībā, skanējuma efektus aranžējis un papildinājis Jānis Krivāns.Runājot par albuma saturu un tapšanu grupas ģitārists Edmunds Vizla stāsta: “Esam nogājuši vēl vienu lielu ceļa posmu mūsu attīstībā un izmantojam arvien jaunas metodes skanējuma uzlabošanai, ko arī klausītāji varēs dzirdēt un vērtēt paši. Varbūt, uz pasaules fona tas nav nekas pārlieku īpašs, bet mūsu reģiona mērogā skatoties, es uz mūsu jauno relīzi skatos daudz  cerīgāk, nekā uz iepriekšējām. ”Melpomenē” ir daudz melodiju, daudz noskaņu, tempu maiņas, nav vienveidības un ieciklēšanās. Katra dziesma ir savs individuāls stāsts, kuras kopā apvienojas albumā, kas veltīts traģēdijas mūzai un tās neredzamajai klātbūtnei visā, ko mēs darām mūzikā.”  

Albumā iekļautas 9 dziesmas, kopējais garums 70 minūtes.

Metālistiem neraksturīgo albuma noformējumu radījusi māksliniece Renāte Miļūne.

Šobrīd „Frailty” aktīvi gatavojas albuma prezentācijas koncertu sērijai, kā arī gatavo citus patīkamus pārsteigumus gan pašmāju, gan arī aizrobežu smagās mūzikas un, it īpaši, doom metal faniem.

Kā pirmais no tiem ir neliels prezentācijas video:


http://youtu.be/5lv1bGpGfz8

Sekojiet informācijai:
http://www.facebook.com/FrailtyMetalOfficial
http://www.myspace.com/frailtymetal
http://www.draugiem.lv/frailty  
http://www.youtube.com/user/FrailtyMetalOfficial