2013/05/05

14. maijā KOMATOZ (Krievija) klubā "A Nice Place"!

 

Rotten Smile un Ej Apskrieties piedāvā:

14. maijā Eiropas tūres ietvaros klubā „A Nice Place” uzstāsies viena no zināmākajām Krievijas underground metāla grupām KOMATOZ. Vietējais atbalsts no TRAUMA MORALIS un DRY DECAY.


KOMATOZ
Grupa dibināta 2000. gadā, sākotnēji spēlējot agresīvu punk / hc. Vēlāk, mainoties grupas sastāvam, skanējams ar katru albumu kļūst smagāks un metāliskāks, apvienojot grind, crust, hardcore, thrash ietekmes. Grupa aktīvi koncertē gan Krievijā, gan Eiropā, dodas tūrēs un ir spēlējusi lielākajos Eiropas metal / crust / grind festivālos (Obscene Extreme u.c.) Šī būs grupas otrā viesošanās Latvijā un šoreiz tiks atrādīti gabali no vasarā gaidāmā  jaunā albuma.
http://www.myspace.com/komatozpunk
https://www.facebook.com/Komatoz666

TRAUMA MORALIS
Latvijas fun grind veterāni, kas aktīvi koncertē gan Latvijā, gan pasaulē. Pabijuši uz Obscene Extreme skatuves un braukuši tūrē pa Meksiku !!! Pašlaik grupas dalībnieki aktīvi darbojas savā jaunajā crust projektā WAGARS un hc grupā KASTETE.
https://www.facebook.com/pages/Trauma-moralis/131077623646185?fref=ts
http://www.myspace.com/traumamoralis
http://www.youtube.com/watch?v=vnvio1oypOM

DRY DECAY

Grupa pastāv no 2010. gada. Tās sastāvā ir dalībnieki no tādām leģendārām Latvijas metal grupām kā: BUTCHERS, DISGORGED un FLYING. Grupa eksperimentē ar dažādu skaņu un žanru sajaukumiem, sākot no brutāla grind, beidzot ar post neo-jazz. Izdevuši vienu albumu un pašlaik strādā pie jaunā.
http://www.myspace.com/drydecay
http://www.draugiem.lv/drydecay
https://www.youtube.com/watch?v=MRCG8CigBOk

Ieeja no 20:00
Atbalsts grupām: 1,5 Ls