2013/07/22

Nedēļas nogalē, 26. - 27. jūlijā, Ķekavā – rokfestivāls “KLANG”


Šā gada 26. – 27. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā pirmo reizi notiks rokfestivāls „KLANG!”. Bez ambīcijām, bet ar nākotnes plāniem pasākuma rīkotāji šogad uz divām skatuvēm apvienojuši latviešu roka un metāla skatuves lielākos vārdus.


Festivālā uzstāsies „Dzelzs Vilks”, „Sanctimony”, „Inokentijs Mārpls”, „Preternatural”, „The Factor”, „Trendkill Method”, „Huskvarn”, „Relicseed”, „Indygo”, „Art of Keeping Secrets”, „Omerta”, „GhettoZloba” un citi, veidojot koncentrētu latviešu alternatīvās un smagās mūzikas programmu divu dienu ietvaros. Pirmajā gadā lielākā uzmanība pievērsta dzīvajai mūzikai un latviešu grupām, kuru vidū noteikti izcelsies sevi nule kā lieliski parādījusī grupa „Omerta”, kuru viens no pirmajiem koncertiem bija kopā ar grupu „Indygo” viņu albuma prezentācijas tūres noslēgumā koncertzālē „Palladium”, „Art of Keeping Secrets”, kuriem šogad gaidāms spožs debijas albums, leģendārā Jāņa Levita kolorītā apvienība „Velna Kalpi”, kā arī ļoti ilgi klusējusī apvienība „Cilvēks ar putniņu” un šā gada agrā pavasarī radusies grupa „Korozija”. Pēdējie solās būt sagatavojuši pārsteigumiem pilnu programmu labākajās Latviešu smagā roka tradīcijās.

26. jūlijā no Rīgas centra reizi stundā kursēs autobuss, nodrošinot iespēju nokļūt tieši festivāla norises vietā. Sīkāka informācija par transportu, kā arī ceļa un pasākuma teritorijas karte jūlija pirmajā nedēļā būs pieejama sociālā tīkla Facebook vietnē: https://www.facebook.com/kfestlv

Festivāla biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā internetā par cenu no 7 Ls: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/336 . No pirmā jūlija biļešu cena 10 Ls, bet pasākuma laikā biļetes varēs iegādāties pie ieejas par cenu 12 Ls. Teritorijā būs pieejama autostāvvieta, vieta teltīm, kā arī tiks nodrošināta ēdināšana un bārs.