2013/06/28

PATEICĪBA ANTITHESIS III IZVADĪTĀJIEM!

 

Gribētos pateikties visiem personīgi, bet rokas drusku par īsu.

Vispirms – paldies, ka pagodinājāt ar apmeklējumu. Ja mērojāt ceļu no Igaunijas, Lietuvas , Krievijas – Jums tiek mazliet lielāks paldies! Spēks!

Paldies Edy , Evitai Hofmanei, Edgaram Ā. un Nabaklab, Nabaklab Pārtikas Ceham Mārtiņa Brū personā – ņam-ņam, Pēram Yntam ar, Jānim Jēkbsonam, Velgai, Austrai, Laurim Polinskiem-Šaršūņiem, Waldim un Andronam no Melnās Piektdienas ceha, Ģirtam F., Nilam un Miesta Pincis, Lailai un P3Lpraktiskajiem (īpaši Jurģim), Gintam Lundbergam, Toms Sin, Mārtiņam Straupeniekam, Alīnai Gržibovskai, Relicseed un Edgaram Rakovsky, Veto komandai, Tvnet un Jānim Ž, Evitai un Easyget, Sandrim un NRA, Kārlim Ulmanim par lielisko plakātu, Jānim Turx par skrejlapām, Oliveram un Radio Naba, Arnim un Ticketshop kopai, Randoms kolektīvam, BobeMe, 1188, Solitude Prod. un Metal Library, Alternative.lv un visiem pārējiem, kas morāli, informatīvi vai fiziski palīdzēja šo iedarbināt, uzbūvēt, uzturēt un aizvadīt.
Ja neesi sarakstā, nejūties apdalīts, Tu neesi aizmirsts – paldies, bez Tevis tas būtu mazliet citādi!

Tikpat garšīgs Paldies aiziet arī mūsu draugiem, kas pielika saprātu, izdomu un pirkstu – lai kurā zemē Jūs arī būtu, lai kādā valodā Jūs runātu – paldies par atbalstu! Doom=Lifestyle

Jā, tie bija daži nervozi un trauksmaini brīži līdz, procesā, jo ikdienas mazās traģēdijas, nepatikšanas un zaudējumi mazliet aizēno veselo saprātu, atņem spēku un vēlēšanos staigāt.

Mazais like & share arī tiem, kas spaidīja pogas, bet pasākumā nebija!

Antithesis IV – 2014?

Bildes ,atskati: http://p3licanwebzine.blogspot.com vai interesēties personīgi p3licanmosh@gmail.com
 
Domās ar Jums!

Scarons / P3LICAN