2015/05/11

Re-Armed koncerts Rīgā, Depo


Šo ceturtdien, 14. maijā, smagās mūzikas cienītājiem klubā „Depo” tiks nodrošināts īpašs „gardums” – Somu metāla grupa „Re-Armed”.


Grupas pirmsākumi meklējami 2001. gadā, kad pieci puiši Kerava pilsētā nolēma spēlēt mūziku, kas skanējuma ziņā līdzinātos tā sauktajam „Göteborg metal”.

Re-Armed
2012. gadā sadarbībā ar „Massacre Records” tika izdots debijas albums "Worldwide Hypnotize”, kas apvieno tehnisku groove/death metālu ar thrash un grind pieskaņu.

Pagājušajā gadā grupa izlaida savu jauno albumu „Rottendam”, ko pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties un pievienot savām kolekcijām.

Līdzās „Re-Armed” spēlēs arī grupas „Deodium”, „Dehead” un „Morāles inkvizīcija”.

Deodium
Deodium ir Latvijas smagā metāla grupa, kas 2012. gadā ieguva Latvijas Metal Mūzikas Gada balvas nomināciju „Gada debija”. Pagājušajā gadā grupa izlaida savu otro albumu „Grēks. Važas. Brīve.”.

Dehead
Viena no retajām Latvijas thrash metal apvienībām Dehead bija uz kādu laiku pazudusi no skatītāju acīm, lai klusītiņām studijā kaldinātu savu debijas albumu. Šis būs grupas pirmais koncerts kopš pagājušā gada vasaras beigām.

Morāles Inkvizīcija
Morāles Inkvizīcija ir pavisam jauna Death Punk grupa, kas savu uznācienu ir sākuši pagājušā gada pavasarī. Šogad grupai iznācis debijas albums „Pazemotie un Apvainotie”.

Koncerta sākums paredzēts 20:00.
Ieejas maksa:
- 4 eiro,
- 3 eiro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 2 eiro, ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES
 Pēc koncerta (ap 24.00) ieeja BRĪVA

Info: