2016/03/09

Grupa “Sanctimony” publicē singlu, albumu prezentēs ar skaļu koncertu


Grupa Sanctimony izdod piekto studijas albumu "UNHOLY FIVE", prezentē jaunā albuma pirmo singlu un aicina uz albuma prezentācijas lielkoncertu 8. aprīlī Rīgā, klubā „Melnā piektdiena”.


Grupa “UNHOLY FIVE” materiālu raksturo kā rokmūzikas un “death metal” salikumu skaļā un agresīvā izpildījumā. Ilgi gaidītā albuma tapšana aizsākās jau 2008. gada nogalē, noslēdzoties albuma “Hell in Stereo” koncertu sērijai Baltijas valstīs un Somijā.

Albuma nosaukums simbolizē “Sanctimony” dalībnieku stabilo piecvienību – lai gan ilgajā un grūtajā albuma tapšanas posmā grupa piedzīvoja sastāva maiņu, iekšējas nesaskaņas un pat radošu izsīkumu, tad šim skaitlim ir lemts palikt nemainīgam – kā arī, “Unholy Five” ir arī grupas piektais studijas albums.

Albums ierakstīts "Sound Division" studijā, Rīgā. Rakstīja un miksēja skaņu inženieris Sergejs Laļetins, kurš sadarbojas ar “Sanctimony” jau vairāk nekā 10 gadus, pārzin grupas īpašo skanējumu un ar grupas dalībniekiem saprotas no pusvārda. Rakstīja arī iepriekšējo albumu “Hell in Stereo” (2007) un “Perfection EP” (2011).

Albumā iekļautas 10 dziesmas, to vidū arī dziesmas “Sounds” (“Devil and Men”, 2005) akustiskā versija.

Pirmais albuma singls “Free Fall” kopš šodienas pieejams vietnē Youtube:

Albums tiks izdots “Thunderforge Records” pasparnē.

Albuma "UNHOLY FIVE" prezentācijas lielkoncerts notiks 8. aprīlī klubā „Melnā Piektdiena” (Brīvības gatve 193c, Rīga). Pirmsi “Sanctimony” publiku iesildīs grupas “Bloody Heels” un “The Factor”. Ieeja pasākumā no plkst. 19:00

Biļetes uz prezentācijas koncertu varēs iegādāties iepriekšpārdošanā no šodienas, 9. marta vietnē ticketshop.lv


Biļetes maksās sākot no 5 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.