2017/07/24

Metāla apvienība “OGHRE” izdod debijas albumu Gana


Pašmāju sludge/stoner metāla apvienība “OGHRE” klausītājiem piedāvā savu pirmo pilna garuma studijas albumu “Gana”.

"OGHRE" debijas albums ir latviešu valodā un tā galvenās tēmas ir pārdomas par valodu, kultūru un sabiedrību kopumā. Tā ierakstu, miksēšanu un masterēšanu veicis producents Kārlis Šteinmanis "KS Records" studijā. “Gana” vizuālo noformējumu veidojis Aigars Opincāns. 

Albums pilnā garumā klausāms un nopērkams grupas Bandcamp profilā, kur iespējams iepazīties arī ar dziesmu vārdiem: https://oghre.bandcamp.com/album/gana


Drīzumā tas būs pieejams arī populārākajos interneta mūzikas straumēšanas servisos. 

“OGHRE” ir piecu mūziķu kolektīvs, kas atjaunotā sastāvā spēlē smago mūziku kopš 2015. gada rudens. Grupa aizvadījusi vairākus koncertus gan Rīgā, gan ārpus tās un 2016. gadā ieguva kroga “Aptieka” balvu “Gada smagā grupa”,  kā arī kā īpašie viesi uzstājušies "Alternative.lv gada balvas" ceremonijā. 

Albuma prezentācijas koncerts 29.jūnijā notika Ģertrūdes ielas teātrī, kur grupa izpildīja visu albumu pilnā garumā. Koncertu iesildīja jaunā metāla apvienība “Velns viņu zin”, kurā apvienojušies mūziķi, kas agrāk guvuši pieredzi tādās grupās kā “Lassie The Cat”, “Lie, Lie Sister”  un “Pyro Trees”, kā arī elektroniskās trokšņu mūzikas mākslinieks “dubna”.

Grupas Facebook profils: https://www.facebook.com/oghreband/