2017/09/11

Klubā “Melnā Piektdiena” 15.septembrī episkā metālmūzika - papildināts 11.09.2017.


15. septembrī sava jaunā albuma “The Forest Season” un Eiropas tūres ietvaros Rīgā viesosies somu smagās mūzikas grupa Wintersun. Kopā ar viņiem uz kluba skatuves kāps melodiskie death metālisti Black Therapy un somu samuraji Whispered.

Somu Wintersun radās, kā Jari Maenpa blakus projekts, esot vēl grupas Ensiferum sastāvā. Pirmo Wintersun albumu ierakstīja un producēja pats Jari Maenpa, kurā bungas iespēlēja Kaijs Hahto (Swalow the Sun). Wintersun apvieno dažādus muzikālos žanrus. Pēc albuma “Time I” Jari raksturojot grupas žanru, to nosaucis par universal metal.

Apvienojot ziemeļu melodisko metālu ar japāņu tautas mūziku un simfonisko skanējumu, somi Whispered ir radījuši savu īpašo stilu. Whispered par  tūri kopā ar Wintersun saka: “Mums ir liels gods uzstāties kopā ar Wintersun šajā tūrē”. Kolektīvs jau izdevis trīs ierakstus no kuriem pēdējo «Metsutan - Songs Of The Void» uzskata par vislabāko.

Black Therapy dibināta 2009.gadā Itālijā. Programma sastādīta no jaunā albuma «In the Embrace Of Sorrow, I Smile», kurš nāca gaismā 2016.gadā decembrī. “Albums domāts priekš tiem, kuri pārāk bieži izjūt dziļas skumjas un izmisīgi meklē izeju no grūtām situācijām. „In the Embrace Of Sorrow, I Smile” albums apvieno visas šīs izjūtas,” par tūri kopā ar Wintersun grupa saka: “Mēs esam ļoti priecīgi piedalīties kopīgā tūrē ar Wintersun un Whispered. Mēs esam gatavi atnest mūsu drūmo metālu Jūsu zemē.”

Koncerta sākums plkst. 20.00, klubs atvērts no 19.00. Biļetes var iegadāties vietnē ticketshop.lv.