2017/12/11

14. decembrī Ģertrūdes ielas teātrī pašmāju melnmetāla apvienība eschatos svinēs ieraksta MÆRE izdošanu


Jau šo ceturtdien, 14.decembrī, Ģertrūdes ielas teātrī latviešu melnmetāla apvienība eschatos svinēs savu jaunizdoto ierakstu „MÆRE” kopā ar grupu Das Sonntags Legion, tēlnieces Gundegas Evelones skulptūru mini-izstādi un īpaši šim notikumam veltītu Alķīmiķa alu.

Koncertā uz skatuves grupai eschatos pievienosies arī perkusionists un grupu Omerta un Afroambient dalībnieks Einārs Latiševs, kurš piedalījās jaunā ieraksta tapšanā. Ģertrūdes ielas teātrī apmeklētājus sagaidīs tēlnieces Gundegas Evelones skulptūru izstāde, savukārt bārā būs pieejams par godu šim albumam nosauktais alus Hypnos no alus darītavas Alķīmiķis. Kā īpašie viesi uzstāsies grupa Das Sonntags Legion, kurā apvienojušies dalībnieki no tādām grupām kā Soundarcade, Tesa, Inokentijs Mārpls un citām.Ierakstā MÆRE apkopotas divas dziesmas „Luminary Eye Against the Sky” un „The Night of the White Devil (Part I, II & III)”, kuru kopgarums ir mazliet vairāk kā 23 minūtes. Ieraksts tapis Latvijā, Hodila Record” un eschatos studijās, to miksējis Mārtiņš Platais un UxCx Productions, bet masterēšanu veicis atzītais zviedru mūzikas producents Dens Svano (Dan Swanö). albuma vizuālo noformējumu veidojusi franču māksliniece Vita Ivantcha. Dziesmai „Luminary Eye Against the Sky” drīzumā gaidāms arī videoklips, kurā galveno lomu tēlo aktieris Juris Strenga.

Grupa izveidota 2012. gadā un līdz šim izdevusi 2 albumus – „Hierophanies” (2013) un „The Grand Noir” (2015), ko augsti novērtējuši tādi pasaulē pazīstami smagās mūzikas portāli un blogi. Albums „The Grand Noir” sadarbībā ar ASV ierakstu izdevniecību „Flesh Vessel” izdots arī vinila formātā. Apvienībā eschatos darbojas Kristiāna Kārkliņa - vokāls, Edgars Gultnieks - ģitāra, Mārtiņš Platais - ģitāra, Tomass Beķeris - bass, Edvards Percevs - bungas, Marko Rass – taustiņinstrumenti.

Durvis plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 19:45.

Biļešu cena 5, pasākuma dienā 7 eiro: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2410


Jaunais albums pieejams visos populārākajos straumēšanas servisos, kā arī vietnē Bandcamp. https://eschatoslv.bandcamp.com/
Grupas aktivitātēm aicinām sekot sociālajos tīklos: