2014/01/05

“Kapakmens” izdod debijas albumu “Anti-Pozitīvs”


Pašmāju death metal / punk grupa “Kapakmens” nāk klajā ar savu debijas albumu “Anti-Pozitīvs”, kas ietver sevī 16 anti-pozitīvas, ātras un skaudras dziesmas.


Dziesmas caurvij anti-pozitīvās domāšanas atziņas, kā arī ironijas piesātinātas rindas par dzīvi, kādu grupa to redz apkārt. Nekādu liekulīgu smaidu, uzspēlētu laipnību, kas ir kapitālisma un kristīgās kultūras vieni no galvenajiem mārketinga ieročiem tautas smadzeņu skalošanā, kritiskās domāšanas aizmiglošanā.

Paši grupas dalībnieki par albumu saka tā: “Lai arī diska izdošana mūsdienās nav galvenais veids kā sasniegt publiku un tās dzirdīgās ausis, tomēr turēt rokās albumu taustāmā veidā – tā ir lieliska sajūta par ieguldīto darbu mūzikas radīšanā un izpildīšanā. Ceram, ka disks būs arī kā liecība, ka eksistē pretestība masveida nekritiskās domāšanas kultūrai . ”

Grupa radīta 2013. gada martā, un tās dalībnieki nāk no jau iepriekš zināmām Latvijas metāla un panku grupām. Albumā iekļautās dziesmas tikušas ierakstītas trīs piegājienos, divās ierakstu studijās - Valmierā un Jelgavā. Īstenā d.i.y. kultūras garā albums tiek izdots pašu spēkiem ar izdevniecības “P3lican” draudzīgu palīdzību.
Albums pieejams grupas bandcamp lapā un mūzikas veikalā “Randoms” .

Saites:

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=R8kQH2Lp5h4