2011/05/06

27.-29. maijs, Smiltene, Tepat Ir Labi! UPDATE II!

TEPAT IR LABI – Tuvojas otrais Smiltenes brīvdabas rokfestivāls!No 27. – 29. maijam, Smiltenē, norisināsies jau otrais „Tepat Ir Labi” brīvdabas rokfestivāls.


Jau otro gadu pēc kārtas Smiltenē, viesu nama „Kalbakas” teritorijā, no 27. līdz 29. maijam norisināsies brīvdabas rokfestivāls „Tepat Ir Labi”.

Triju dienu garumā, apmeklētājus  priecēs dažādu stilu alternatīvās mūzikas grupas, sporta spēles un brīvdabas festivāla gaisotne.Uz skatuves raudzīsim vērienīgu pašmāju grupu klāstu - Relicseed, Thursday 12Th, Helid, Orķ, Dream For Etenity, Once Were Empire, Kiss Of The Dolls, Faithful In Misfortune, Cacophonics, Side Of Pain, Perfect Error, Marmori, Sandtrout, Brīvības ēnā, Otherway, Ambrosia, GhettoZloba, The Next Ones, Zoltan, The Solid, Melanna, kā arī vienīgo ārzemju grupu - reggea/ska grupu no Krievijas - Plush Fish.

Festivālā par skatuvi un gaismām gādās mūsu lieldraugi no „MGShow”, atvēsinošu dzērienu klāsts, par demokrātiskām cenām no „Corsairs” bārmeņiem, ar enerģiju uzlādēs „Monster Energy”.

Vairāk info: www.draugiem.lv/tepatirlabi