2015/01/30

Grupai „Huskvarn” 25 gadi un atvadu koncerti!


Skandalozā Latvijas metāla grupa „Huskvarn” svin 25 gadu jubileju rīkojot atvadu koncerttūri „End of the Road” .


Apvienojoties mūziķiem no dažādiem laika periodiem koncerttūrē „Zāģēt pa īstam” jeb labāko dziesmu kopsavilkumā, grupa viesosies Cēsīs, Liepājā un Rīgā.

Šajā koncertu ciklā būs iespēja izjust laika garu no 1990 – 2015 gadam,  kura muzikālo garu uzburs vairāki kolektīvi vienas grupas ietvaros – Edgars Ķauķis, Jānis Levits, Uģis Jaunslavietis, Juris Šenbergs, Ģirts Jansons, „Urbix” jeb Normuds Štefenhagens u.c. – kopā 17 mūziķi, kas spēlējuši grupā dažādos laika posmos.

Koncerta laikā uz skatuves būs iespēja redzēt „vaigā” un dzirdēt „dzīvajā” grupas oriģinālsastāvu izpildītās daudzās dziesmas, no visiem grupas albumiem: „On The Road” (1992) , „Bomb Brain Melodies” (1995) , „Sadistika” (2006), kā arī neizdotie singli, videoieraksti un 25 gadu periodā iemūžinātie fotoattēli.

„Huskvarn” – „On The Road” 1994 Live video: https://www.youtube.com/watch?v=JoHMoDoKZ4U

Koncerts, kā lieliska iespēja baudīt vienreizēju atmosfēru, satiekot dažādu paaudžu cilvēkus ar līdzīgu muzikālo gaumi.

Grupa „HUSKVARN” – spilgtākais un labākais no visiem laikiem, grupa uzsver, ka šī varētu būt arī – „Vienīgā un Pēdējā reize”!

Cēsīs, klubā „Fonoklub” – 28.02.2015
Jelgavā, klubā „MCBalerija” – 05.03.2015 HUSKVARN ar DRAUGIEM
Liepājā, klubā „Fontaine” – 06.03.2015
Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena” 13.03.2015Par „Huskvarn” – grupa dibināta 1989. gadā, apvienojoties vairākiem pagrīdes grupu „Vandāls” un „Lucifers” dalībniekiem ar ģitāristu Jāni Levitu. Laika gaitā grupa izdevusi trīs albumus un aktīvi koncertējusi, iegūstot kulta statusu vietējā skatuvē. Bieži vien, grupas vārdu min, kā pirmo grupu Latvijā, kas sāka spēlēt thrash metal stilā, kā arī – saista arī ar dažādiem skandāliem, galvenokārt odiozā grupas līdera „Urbix” dēļ.

Biļetes uz Rīgas koncertu iepriekšpārdošanā Ticketshop vietnē:

Saites uz grupas vietnēm internetā: