2015/08/05

Latviešu metāla grupas „Relicseed” albums „Slaughterhouse” iegūst „Independent Music Awards” balvu

 

Kompānijas „Mikrofona ieraksti” pērn izdotais latviešu smagā metāla grupas „Relicseed” albums „Slaughterhouse” ieguvis galveno žūrijas balvu amerikāņu kompānijas „Music Resource Group” rīkotās aptaujas „Independent Music Awards (IMA)” kategorijā „Labākais metal / hardcore” albums.


IMA balvas tiek pasniegtas jau četrpadsmit gadus un tā ir ieguvusi lielu popularitāti un prestižu starp mūziķiem, kā arī mūzikas faniem, kuru apjoms šajos gados mērojams simtos miljonu.


Relicseed „Slaughterhouse” par labāko savā kategorijā atzinusi starptautiska žūrija, kuras sastāvā šogad darbojās pasaulē pazīstami mūziķi un ierakstu kompāniju un koncertu organizētāju pārstāvji, starp kuriem arī dziedātājas Suzanne Vega, Amanda Palmer un Shelby Lynne, kā arī industrijas pārstāvji no kompānijām SoundCloud, Nettwerk Music Group, Hard Rock Café un citām. Ar pilnu žūrijas sarakstu varat iepazīties IMA mājaslapā šeit: http://goo.gl/QjaGQM

Lai arī Relicseed jau ir ieguvis prestižo žūrijas balvu un albuma promociju no IMA, viņi vēl var cerēt arī uz „Tautas balss balvu” jeb „Vox Vote” un tur grupas fani var viņiem palīdzēt, nobalsojot un to var izdarīt IMA mājaslapā: http://goo.gl/C0KBd3 Vienīgais apgrūtinājums ir tāds, ka balsotājam ir jāreģistrējas. Bet īstiem faniem tas nevarētu būt īpaši grūts uzdevums.

Relicseed otrais studijas albums „Slaughterhouse” ierakstīts Losandželosas „Tranzformer Studios”, sastrādājoties ar skaņu inženieri un līdzproducentu Braienu Karlstromu. „Relicseed” bija viena no pēdējām grupām, ar ko leģendārais inženieris strādāja, jo 2013. gada janvārī mira ar sirdstrieku. 

Tikmēr grupa ir mazliet pārstrādājusi un uzlabojusi savas dziesmas „Serial Leader” video, kuru tagad piedāvā noskatīties vietnē YouTube. https://goo.gl/U1WGWyApsveicam grupu ar lielisko panākumu!