2016/01/19

Rīga koncertēs Cannibal Corpse!


Klubā "Melnā Piektdiena" 23. aprīlī savas Eiropas tūres ietvaros uzstāsies ASV death metal grupa "Cannibal Corpse".
"Cannibal Corpse" dzimusi pašās 80. gadu beigās un jau 1990. gadā ierakstīja savu pirmo albumu "Eaten Back to Life". Mūzikas kritiķi sākotnēji albumu līdz ar zemi nolīdzināja, šausminoties par tekstiem un pussapuvušu līķi uz albuma vāka, bet alternatīvi noskaņotā publika uztvēra ar sajūsmu, ko cenzūras aizliegumi Eiropā tikai un vienīgi pastiprināja.

Jau nākamie albumi "Butchered at Birth" (1991) un "Tomb Of The Mutilated" (1992) pacēla mūziķus kulta grupas statusā. Albumiem sekoja arī pirmie koncerti Eiropā un Krievijā. 1994. gadā iznākusī plate "The Bleeding" guva vēl lielākus panākumus – to pamatoti var uzskatīt par vienu no pārdotākajiem death metal albumiem. Taču šis albums iezīmē arī zināmu lūzuma punktu grupas darbībā. Proti, ieraksta laikā aizsākušās nesaskaņas noveda pie tā, ka, sākot darbu pie nākamā albuma, ar kolēģiem konfliktēja un no grupas aizgāja tās tā brīža līderis Kriss Bārnss. Viņa vietā stājās Džordžs Fišers (pirms tam spēlējis "Monstrosity"). Lielā steigā uz kvalitātes rēķina tika ierakstīts albums "Vile" (1996), tad sekoja gadu ilga koncerttūre, tiek ierakstīts "Gallery of Suicide" (1998), vēl gadu vēlāk – "Bloodthirst". 2000. gadā tiek izdots lielisks koncertierakstu albums "Live Cannibalism", kam seko ne visai veiksmīgie "Gore Obsessed" un "The Wretched Spawn".

Pēc krituma grupas "Cannibal Corpse" darbībā sekoja pacēlums – albums "Kill", kas aizrauj ar jaunu sparu, spēcīgu paātrinājumu un pavisam melniem tekstiem. Tam sekoja vēl divi albumi: "Evisceration Plague” (2009) un "Torture” (2012).


2014.gada iznāk jau trīspadsmitais grupas "Cannibal Corpse” albums "A Skeletal Domain".


Grupas sastāvā 23. aprīlī koncertā būs Džordžs Corpsegrinder Fišers (vokāls), Aleks Vebsters (bass), Robs Barrets (ģitāra), Pats O'Braiens (ģitāra), Pols Mazurkevičs (bungas).

"Cannibal Corpse" koncertā iesildīs grupas "Krisiun" un "Hideous Divinity".

Koncerts sāksies 20:00, ieeja klubā no 19:00.


Biļetes uz koncertu nopērkamas vietnē www.ticketshop.lv  no 14. janvāra. 

Biļetes cena, sākot ar 20 €.