2016/04/20

Doom Metal Koncerts Nabaklab

Catalepsia

Svētdien , 1. maijā, “Nabaklab” aicina uz Doom Metal mūzikas koncertu. Koncertā spēlēs grupas “Catalepsia” , “Oceanpath” , “Ephemeral Ocean” un “Who Dies In Siberian Slush”.


“Catalepsia” – plašāku popularitāti iemantojusī Rīgas doom metal grupa, kas veiksmīgi startēja “Supernova” konkursā, par iespēju doties uz Eirovīzijas dziesmu festivālu, iegūstot otro vietu. Grupas kontā debijas albums “World Of Cliche” un  pašmāju metālmūzikas gada balvā ieguvuši divas balvas – “Gada Labākais Albums” un “Gada Vokālists” .

“Oceanpath” – pašmāju gotiskā roka grupa, kas pastāv no 2012. gada.  "Gotiskais roks" gan ir diezgan virspusējs apzīmējums, jo šobrīd “Oceanpath” skanējumā jūtamas gan simfoniskā metāla, gan dreampop, gan postpunk ietekmes. Grupas vizītkarte – melodiski, smagnēji, tautiskie motīvi vijas ar simfonisko un gotisko mūziku. Veiksmīgi startējuši koncertos, radio topos, gatavo debijas albumu. Šobrīd grupas sastāvu papildinājusi arī taustiņniece Džeina Tamuļēviča.  Grupu “Skumju Akmeņi” un “Akmeņu Dārzs” cienītājiem “Oceanpath” noteikti patiks.

“Ephemeral Ocean” – melodiskā doom metal pārstāvji no Maskavas. Grupa, kas dibināta vien 2013. gadā, bet pārliecinoši bruģējusi savu veiksmes stāstu.  2014. gadā izdotais  mazais albums "Honour In The Mask" pievērsa daudzu mūzikas apskatnieku uzmanību, veltot tam daudz labu apskatu un atsauksmju. Gadu vēlāk grupa nostiprina savu vārdu žanra cienītāju vidū – izdots pilnais albums "The Efflorescence". Panākumu iemesls ir grupas muzikālais mikslis, kas apvieno progressive metal, doom metal un death metal, kā arī pārliecinošā spēlētprasme. Grupa Rīgā spēlē pirmoreiz.

“Who Dies In Siberian Slush” – otra populārākā Maskavas funeral doom metal grupa, arī ārpus Krievijas robežām. Viena cilvēka projekts kopš 2003. gada, kas izaudzis līdz pilnvērtīgai grupai. Funeral doom metal, bet ar savu skanējumu, ideju un vīziju. Grupas monolīto skanējumu lieliski papildina flautiste. Debijas albums “Bitterness of the Years That Are Lost” (2010) ar atbilstošo vāciņu, kā arī otrs pilnais albums “We Have Been Dead Since Long Ago...” (2012) ierindojuši grupu funeral doom metal klausītāju pirmajā pieciniekā. Rīgā pirmo reizi.

Koncerta sākums: 19.00, ieejas maksa 5 eur.