2016/11/01

Klubs Melnā Piektdiena piedāvā Sanctimony "Death'n'roll members" jubilejas koncertu un pasākumu pieaugušajiem "Sexy Metal Halloween"


Klubs Melnā Piektdiena aicina uz diviem pasākumiem – Sanctimony “Death`n`roll members” koncertu 4. novembrī – atzīmējot grupas divdesmit otro jubileju un uz Helovīna atzīmēšanas pasākumu “Sexy Metal Halloween” 5. novembrī.
 

Grupa Sanctimony pastāv jau divdesmit divus gadus. Šī gada koncerts zīmīgs ar to, ka tieši pirms desmit gadiem, 2006. gadā, klubā Melnā Piektdiena pirmo reizi notika grupas Sanctimony “Death`n`roll” koncerts. Pati “Death`n`roll” koncerta tradīcija aizsākta 2004. gadā. Grupai šajā gadā iznācis jauns albums “Unholy Five” (Thunderforge Records) un pārizdevuši savu pašu pirmo ierakstu “When The Sun Was God”.

Koncerta ietvaros uz skatuves kāps Somijas metāla apvienība “Dead Shape Figure” un Igaunijas viszināmākā ģitārista Val Tvoar solo projekts - “Val Tvoar”, kurš apvieno sevī tādus mūzikas žanrus kā metal, stoner, rock.

Grupa "Sanctimony" savā 22 gadu jubilejas koncertā uzstāsies un priecēs savus fanus ar vairāk nekā stundu garu un plašu koncertprogrammu, kurā skanēs dziesmas no visiem līdz šim iznākušajiem albumiem.

Klubs atvērts no plkst: 19:00, sākums 20:00. Ieejas maksa 7 eiro.

Kā arī klubs aicina uz Helovīna atzīmēšanas koncertu pieaugušajiem, sestdienā – 5. novembrī, kopā ar tādām smagās mūzikas apvienībām kā “Sidechain Retreat”, “Once Upon” un “Stagnant Project”.

Pasākuma organizatori apmeklētājiem piedāvās iespēju nobildēties tērpos, uztaisīt atbilstošu grimu un apgūt estētisko sasiešanu, jeb shibari. Vakara gaitā būs iespēja izpelēt īpašas balvas no kluba un vakars būs papildināts ar divām kaislīgām dejām – striptīza šovu. 

Klubs atvērsies no plkst: 20.00, sākums 21.00. Ieejas maksa 10 eiro. Ieeja no 18 gadiem. Meitenēm ieeja brīva.