2017/02/28

Klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies metāla apvienība PAIN


18.aprīlī klubā Melnā Piektdiena notiks zviedru grupas PAIN koncerts. Ar koncertu Rīgā kolektīvs izpildīs jaunu koncertprogrammu sava jaunā albuma „Coming Home” ietvaros.PAIN ir grupas Hypocrisy ģitārista un vokālista Pētera Tagtgrena projekts, kurš izpilda elektronisko industrial techno metālu. Projekts sākumā tapa kā hobijs, kura ideja bija apvienot smago mūziku ar elektroniku un tieši ar šo mūzikas žanru projekts kļuva pazīstams Zviedrijā un citviet pasaulē. Pašreiz Pēteris Tagtgrens ir viens no viscienījamākajiem producentiem šovbiznesā.

Priekš manis mūzika ir viss. Dēļ mūzikas es divreiz šķīros un pārdzīvoju daudz draņķīgu notikumu, bet joprojām mūzika ir vis svarīgākā manā dzīvē.” Tā 40-gadīgais Pēteris Tagtgrens – producents, mūziķis un grupas PAIN līderis - runā par mūziku. Visa viņa dzīve saistīta ar mūziku, robežu pārvārēšanu un traku lietu virzīšanu. Savas karjeras laikā viņš paspēj strādāt grupās kā Hypocrisy, The Abyss un PAIN kā arī producēt tādas grupas kā  Celtic Frost, Children of Bodom, Dimmu Borgir, Immortal un citas. 2015.gadā pasauli ieraudzīja kopīgs metal projekts ar Tilu Lindemanu (Rammstein) – Lindemann.

Kopumā grupa PAIN ir izdevuši 11 studijas albumus. Baltijā kolektīvs asociējas ar populāro melodiju „Shut your mouth”, kura savukārt bija izmantota kā telefona zvana signāls. 2008 gadā ceremonijā Swedish Metal Awards grupas PAIN albums „Psalms of Extinction” (2007) uzvarēja nominācijā Labākais Zviedru metālalbums.

Pagajušājā gadā 9.septembrī iznāca grupas jaunais CD „Coming Home”.  Ierakstā piedalījās Joakims Brodens (Joakim Broden) – grupas Sabaton vokālists. Bungas ierakstīja 17-gadīgais Pētera dēls Sebastians Tagtgrens (Sebastian Tagtgren). Albuma vāka dizainu izstrādāja mākslinieks Stefans Heilmans (Stefan Heilemann), kurš zīmējis albumu vāka dizainu grupai Kamelot (albums „Haven”). PAIN albuma vāka dizainā var atpazīt populāras mūsdienu filmas „Interstellar” un „The Martian” motīvus. 

Biļetes iespējams iegadāties portālā ticketshop.lv, cena sākot ar 18 eiro.