2018/02/13

Melnā Piektdiena uzstāsies neparastie Battle Beast


6. aprīlī klubā Melnā Piektdiena būs iespējams novertēt grupas Battle Beast muzikālo daudzveidību, ka arī vokālistes Noras Louhimo balss skaistumu un jaudu.


Battle Beast ir heavy-metal grupa no Somijas, kurā 2010.gadā uzvarēja starptautiskajā konkursā "Finnish Metal Battle", un ieguva godu piedalīties Wacken Open Air festivālā kopā ar tādām grupam kā Apocalyptica, Sepultura un Cradle of Filth.

2011. gadā iznācis kolektīva debijas albums „Steel”, bet jau novembrī mūziķi bija noslēguši līgumu ar pasaulē zināmo vācu zīmolu Nuclear Blast Records. Jau pēc gada grupa piedalījās kopīgā Eiropas tūrē ar tautiešiem Nightwish. 2012. gada februārī Battle Beast kopā ar vēl deviņām grupām tika īpaši izcelta pasākumā Finnish Metal Expo (Helsinki Metal Meeting ietvaros) kategorijā "2011 gada Debija".

Kopumā grupas krājumā četri studijas albumi: „Steel” (2012), „Battle Beast” (2013), „Unholy Savior” (2015) un „Bringer of Pain” (2017).

Ceturtais albums „Bringer of Pain” tikai apstiprināja kolektīva muzikālo bagātību. Krājums izdevās stilistiski daudzveidīgs; tur ir gan klasiskie heavy-metal gabali, gan power-metal elementi un klasiskas roka balādes. Bet par īpašo iezīmi tiek saukts heavy-metal mūzikas un 80.gadu popmūzikas apvienojums. Tieši ceturtajā platē jūtama unikalitāte un tā sauktais disco-metal stils. Kritiķi īpaši atzina kompozīciju „Lost in wars”, kurai piemīt atmosfēra, melodiskā līnija, bet arī vienlaikus smags skanējums, kurš radikāli atšķiras no visas grupas daiļrades.

https://www.youtube.com/watch?v=Nl8Ko5POLPI
https://www.youtube.com/watch?v=8lKYdrL-AAw
https://www.youtube.com/watch?v=pBpv_pcUEIQ

Biļetes iespējams iegādāties vietnē www.ticketshop.lv. Pirmās 100 biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu. Koncerta sākums plkst. 20:00.

https://battlebeast.fi/
https://www.facebook.com/battlebeastofficial/