2011/07/31

LabaNaba 5 / 6 Nabaklab 5.,6. augustā

LabaNaba 5 / 6

5.,6. augusts
Nabaklab (Z. A. Meierovica bulvāris 12)
Sākums: 20:00
Ieeja: 2 Ls (katrai dienai atsevišķi)

Vasara, festivāli, karstums, lietus, jūra, cukurvate un ceptas desiņas.
Nabaklabam patīk rosība, bet nepatīk klusums. Līdztekus Laba Daba festivālam, šai pat nedēļas nogalē - piektdien un sestdien - Nabaklab rībinās divu dienu muzikālas aktivitātes ar nosaukumu LABANABA 5/6.


Piektā diena, 5.augusts, LabaNaba I: būšu vēlu, mamm!

Helid – lielisks Salacgrīvas jaunās audzes hardcore koteilis, kas mijas ar metalcore. Kvalitatīvi, radoši un ģitāru spēlē sieviešu dzimtes pārstāve. Debijas EP radis dzirdīgas ausis cienītāju vidū.

Diseim – ar pārliecinošu demo ierakstu azotē, pārliecinošiem vecās skolas death metal rifiem, kas jaukti ar sludge, stoner elementiem, grupa sevi labi atrādījusi koncertos, kā kvalitatīvs un spēcīgs ansamblis.

Emerald - igauņu metalcore, lēkāt, spiegt, rūkt un melodiski sapiņkēt smagnēju mūziku ar lirisku piedevu – lūk, tas ir Emerald. Enerģiski jaunieši.

Sestā diena, 6.augusts, LabaNaba II: možs skats uz dzīvi!

Relicseed -  patriotiskais metālrāvējs, dziesmas latviešu valodā, saukt to par thrash metal vai politisko roku vēl pār agri. Veiksmīgs debijas albums „60 Minūtes Sapņa”, kvalitāte  un solīda fanu atdeve koncertos – relaksējamies! 

Faithful In Misfortune – aktīva koncertgrupa, Rīgā ražots modernais metāls jeb post hardcore, kurā melodiski elementi satiekas ar smagnējām ģitārām, ko patīkami papildina elektronikas piejaukumi.
2010. gada septembrī grupa laidusi klajā savu debijas EP, vislabāk izpaužas enerģiskos koncertos.

Apostate – Čehijas grupa, progresīva, smagnēja mūzika, smagnējāks metāls ar  metalcore elementiem. Kvalitatīvi, melodiski, enerģiski un gana metāliski. Ausis nesaudzējoši, bet enerģijas pārpārēm pilni.

Mazā zāle – no vakardienas sagurušiem savdabjiem:
Dj Zebra - post roks, post metāls, post folk jeb ceļojums personalizētā kosmosā
Dr Scarons - video / filmas, retro, scary, hi-fi, experimental