2012/08/22

5. oktobrī, klubā "Melnā Piektdiena" - DRŪMVAKAR, RĪGA! Papildināts!


Piektdien, 5. oktobrī, klubā "Melnā Piektdiena"

DRŪMVAKAR, RĪGA!

Melanholiskas un metāl mūzikas pasākums, kurā apvienoti – Latgales folkroks, Pēterburgas tumšais, Somijas traģiskais un pašmāju – ņiprais un drūmais smagās mūzikas blieziens.  


Apmeklētājus gaida ne tikai lielisks koncerts, drūmākās skaņās, bet arī koncerta noskaņai atbilstošs kluba noformējums un noskaņojums.

Koncertā spēlēs:

SOVVAĻNĪKS – grupa no Rēzeknes, kas galvenokārt fokusējas uz dzimto zemi un novadu. Unikāls veidojums, jo šobrīd īsti neiederas ne pop, ne rock, ne folk, ne īsti metal rāmjos, kas arī vislabāk raksturo grupas muzicēšanas manieri.
Izdoti divi albumi – melanholiskāks, akustiskāks  „Sūpluok” (2009) un smagnējāks, tumšāks „Bolts Susātivs” (2010).
Šajā koncertā – grupa uzstāsies akustiski.


PSILOCYBE LARVAE – 1996. gadā dibināta grupa no Sanktpēterburgas, kas sākotnēji muzicēja tumšu doom/death metal, mūsdienās grupas skanējums jau transformējies par „maniakāli depresīvu mūziku” , kā savu stilu sauc paši grupas dalībnieki. Zinātāji gan to dēvē par melodisku doom/dark metal. Grupas pirmie trīs albumi – „Stigmata” (2000) , „Agony” (2003) , „Non Existence” (2008 ) – izdoti gan Krievijā, gan ASV leibla „Dark Harvest Records” paspārnē. Jaunākais, ceturtais  "The Labyrinth Of Penumbra" , nupat iznācis itāļu izdevniecībā „Buil2Kill/Nadir Music” ar kuru grupa viesosies Rīgā otro reizi.


RELICSEED – pašmāju enerģiskākā thrash metal grupa, kas šogad ierakstīja savu otro studijas albumu, pavadot nepilnus divus mēnešus Amerikā, ierakstu studijā „Transformer Studios” (skaņu inženiera, albuma producenta Braiena Karlstroma vadībā) .
„Otrais albums no pirmā atšķirsies ne tikai ar valodu, jo otrajā diskā dziesmas ir angļu valodā, un dziesmu muzikālo koncepciju, bet arī ar skaņu, kas ir dzīvāka un mazliet atšķirīga no modernā metāla standartiem. Mēģinājām likt kopā šķietami nesavienojamas un krasi kontrastējošas lietas, izmēģinājām jaunas tehnikas gan instrumentu spēlē, gan vokālā ziņā,” – tā paši grupas dalībnieki par gaidāmo albumu.
Varētu teikt, arī grupai „Relicseed” šis koncerts būs īpašs, jo pirmo reizi tiks atskaņots materiāls no jaunā albuma.FRAILTY – iespējams, pašmāju tumšākā un drūmākā grupa, kas muzicē doom/death metal manierē. Grupas sākums datējams ar 2003. gadu, bet pavērsiena punkts ir 2008. gads, kad tiek izdots grupas debijas albums „Lost Lifeless Lights” (Solitude Productions), kas saņem patīkami daudz labu atsauksmju un novērtējumu no dažādām pasaules valstīm. 2009. gadā seko mazais albums „EP” un divas pašmāju metālistu gada balvas – kā labākai grupai un labākajam albumam.
Šogad izdots grupas jaunākais albums  „Melpomene” (Arx Prod / P3lican) .
Šajā koncertā – tikai un vienīgi lēnās dziesmas no visiem grupas albumiem.ANTAGONIST ZERO – salīdzinoši jauna grupa no Somijas, kas savu spēlēšanas manieri nosaukuši par catatonic metal – jeb doom, death/black un post metal sajaukums. Grupas skanējuma īpatnība ir viņu panākums, par ko liecina jūsmīgas mūzikas apskatnieku recenzijas par grupas promo EP „Nighttime Harmony” .
Debijas albums tuvojas.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Biļešu servisā:

3 Ls – pirmās divas nedēļas, sākot no 7. septembra, no 21. septembra – 5 Ls.
Koncerta dienā kluba kasē - 7 Ls

Pasākuma lapa draugiem.lv
pasākuma lapa facebook:

Vairāk informācijas: