2014/02/25

Muzikālie Austrumeiropas anhedonisti ieņems Rīgu 8. martā


8. martā Rīgas tumšākajā klubā „Melnā Piektdiena” piestās baltkrievu drūmā metāla grupa „Woe Unto Me” un pašmāju „Frailty” kopīgās „Anhedonia” tūres ietvaros.


„Anhedonia” koncerttūres maršruts:
6. marts – Kaļiņingrada (Krievija),
7. marts – Viļņa (Lietuva),
8. marts – Rīga (Latvija),
9. marts – Tallina (Igaunija),  
13. marts – Grodno (Baltkrievija),
14. marts – Minska (Baltkrievija),
15. marts – Veļikiji Luki (Krievija),
16. marts – Sanktpēterburga (Krievija).  

Woe Unto Me (doom / death metal, Baltkrievija) – vieni no galvenajiem tūres vaininiekiem, kas nule kā šīgada sākumā palaiduši pasaulē konceptuālu debijas albumu „A Step Into The Waters of Forgetfulness”. Grupa netērē laiku garai biogrāfijai par grupas dibināšanas un attīstību, bet ļauj runāt mūzikai. Līdz ar to vienīgā iespēja viņus iepazīt ir klausīties un skatīties.

 
Taak (doom rock, Igaunija) – raksturo nosaukuma maiņās pavadītas pārmaiņas un transformācijas no vienas grupas nākamajā. Par sākumu varētu uzskatīt tālo „Mystique” 1989. gadā, kas pārveidojās „Dawn of Gehenna”, kas spēlējot to pašu mūziku, bet dziedot igauniski 2005. gadā kļuva par „Taak”. Šī garā vēsturiskā plūduma dēļ, „Taak”, iespējams, ir viena no vecākajām vēl pastāvošajām doom roka grupām pasaulē.
www.facebook.com/Taakofficial
www.youtube.com/watch?v=Dx7HFs7_AWA

 
Frailty (death / doom metal, Latvija) – plašākus paskaidrojumus neprasa, vēsture un muzikālās gaitas nav nekāds noslēpums un interesentiem ir labi zināmas un brīvi pieejamas. Tomēr vislabāk runā darbi – mūzika. Kopā ar „Woe Unto Me” šoreiz devušies nelielā, bet vērā ņemamā tūrē pa tuvējo Austrumeiropu
www.facebook.com/FrailtyMetalOfficial
www.youtube.com/watch?v=QuK7u1bSADw
 

Catalepsija (gothic doom metal, Latvija) – daudzsološā gotiskā doom metāla grupa pēc kārtējām ķibelēm ar sastāvu, kas uz laiku pielika punktu tās pastāvēšanai, ir atjaunojusi savu darbību un gatava stāties publikas priekšā. Tā kā tik ilgi bijuši prom, arī šeit ar nepacietību jāgaida, ko grupa cels ausīm priekšā.
www.draugiem.lv/catalepsia/

Tumšas dejas piedāvās skaļākais Latvijas tumšās kultūras pārstāvis Dj Sinisters

Biļetes: iepriekšpārdošanā - 5 EUR, koncerta dienā – 7 EUR
https://www.ticketshop.lv/site/events/view/819

Sākums: 20:00