2014/04/08

Notiks „Bloodstock Open Air” atlases konkursa otrais raundsPiektdien, 11. aprīlī, klubā "A Nice Place" (Citadeles iela 2, Rīga) notiks jau otrais "Bloodstock Open Air" atlases koncerts "Metal 2 The Masses".


Otrajā atlases konkursa koncertā, pamatojoties uz atsevišķā pasākumā izlozētajiem uzstāšanās datumiem un laikiem, piedalīsies grupas „Darrva”, „Symbolic”, „Dehead” un „The Nibble”. Dalību konkursā grupas iekšēju jautājumu dēļ ir atteikuši dalībnieki „Nighttales”.

Martā notikušā pirmā atlases koncerta uzvarētāji un vieni no finālistiem ir grupa „Once Upon”, ko noteica žūrijas komisijas un skatītāju kopvērtējums. Žūrijas komisijas locekļi, kas vērtēs arī otrā koncerta grupas, ir pieredzējušie Latvijas smagās mūzikas skatuves pārzinātāji Jānis Jansons, Normunds Štefenhagens (Urbix), Sandris Vanzovičs un Imants Liepiņš (Dethecrator).

Tāpat kā pirmā koncerta ietvaros arī viena no otrā koncerta grupām iekļūs konkursa finālā, kurā sacentīsies par iespēju uzstāties uz „Bloodstock Open Air” festivāla „New Blood” skatuves šī gada augustā. Festivāla organizatori šogad ir apstiprinājuši tādus ievērojamus nosaukumus kā „Megadeth”, „Down”, „Emperor”, „Amon Amarth”, „Children of Bodom” un citus, joprojām saglabājot Anglijas un arī pasaules ievērojamāko smagās mūzikas festivālu elites statusu.

Vairāk informācija par konkursa norisi: http://www.draugiem.lv/m2tm