2016/07/20

FESTIVĀLS „KLANG!” JAU ŠONEDĒĻ


Sadarbībā ar Radio SWH Rock 22. un 23.jūlijā Ķekavas novada Klaņģu kalnā notiks jau ceturtais rokfestivāls „KLANG!”.


Trīs gadu laikā festivāls paspējis radīt tādas vērtības kā sadarbībā ar Valmiermuižas alus darītavu brūvētais KLANG alus un „KLANG Pazemes Balva”, kas tiek pasniegta publiskā aptaujā noteiktam cilvēkam par mūža ieguldījumu Latvijas alternatīvās kultūras attīstības veicināšanā. Par savu šī gada „Pazemes balvas” favorītu iespējams nobalsot http://fans.vote/v/ACmkfbHw_30

Festivāla galvenie muzikālie viesi būs somu melodic death metal apvienība „Insomnium” un leģendāro „AC/DC” iespaidīgākā lietuviešu versija „AC/DC Tribute.lt”. Šogad „KLANG!” programmu īpašu padarīs teātra izrāde pēc Jāņa Joņeva augsti novērtētā un apbalvotā romāna „Jelgava 94” motīviem, kuru būs iespējams redzēt festivāla otrajā dienā (23.jūlijā). Izrāde ir mēģinājums atklāt metāla mūzikas dziļo un daudzšķautņaino dabu, ko uzņēmusies atspoguļot jaunās raudzes grupa no Jelgavas – “Darrva”. Ar pilnu festivāla programmu iespējams iepazīties http://klangfest.lv/programma/

Gan piektdienā (22.07.) laikā no plkst. 17:00 – 21:30 no Strēlnieku pieminekļa uz festivāla norises vietu, gan svētdienā (24.07.) laikā no 12:00 – 14:00 no festivāla norises vietas uz Strēlnieku pieminekli kursēs autobuss, par kuru visa informācija pieejama http://klangfest.lv/ka-noklut-2/transports/ . Apmeklētāji aicināti iepazīties ar festivāla noteikumiem un teritorijas karti, bet precīzu festivāla atrašanās vietu kartē iespējams atrast te.

Šobrīd biļetes cena uz abām festivāla dienām (cenā ietilpst arī vieta autostāvvietā un telšu pilsētiņā) ir 29 EUR; pie ieejas cena būs dārgāka. Biļetes uz vienu dienu nav pieejamas, bet sestdienā pie ieejas būs iespējams iegādāties biļeti par lētāku cenu.


Rokfestivāls „KLANG!” Ķekavas pagasta „Vidusklaņģos” pirmo reizi notika 2013. gadā, kad divi mūzikas entuziasti Edijs Rudzis un Edgars Rakovskis nolēma iedibināt jaunu rokmūzikas tradīciju Latvijā. Festivāls tiek rīkots ar Ķekavas novada Domes atbalstu.

SAITES LIETOŠANAI

FESTIVĀLA MĀJAS LAPA: http://klangfest.lv/
FESTIVĀLA FB LAPA: https://www.facebook.com/kfestlv