2017/01/15

Transilvānijas folkmetālisti „Negură Bunget” atgriežas Rīgā!

 

Rumānijas folkmetal grupa „Negura Bunget”, kas šogad svin savas pastāvēšanas 23 gadu, vēlreiz atgriežas Rīgā, lai prezentētu savu jaunāko albumu „ZI”. Piektdien, 17. martā, klubā “Nabaklab” , grupas lielkoncerts – gan jaunā albuma “ZI” prezentācija, gan albuma “OM” desmitgades jubilejas svinēšana.


Koncerta programmā grupa iecerējusi spēlēt gan jaunās dziesmas, gan vecās, īpaši fokusējoties uz “OM” albumu.  „Īpašs atskaņošanas saraksts atspoguļos šo jubileju, tā kā mēs uzstāsimies gan ar jaunajām dziesmām, gan ar vecajām, īpaši fokusējoties uz “OM” albumu”, vēsta grupas pārstāvji.

Vācu ierakstu kompānija “Prophecy Productions” aizgājušajā gadā izdevusi grupas jaunāko albumu “ZI”, kā otro daļu “Transilvānijas Triloģijai” , pie kuras radīšanas “Negură Bunget” bija strādājuši jau ilgāku laiku.

Negura Bunget „Stanciu Gruiul”: 

Albumā “ZI”grupa pēta cilvēka elementus, praksi un tradīcijas, saistībā ar dabu un to, kā šis savienojums formē iedzīvotāju garīgos horizontus. Otrais triloģijas posms tiek simbolizēts ar terminu “VĀRDI”.

Negura Bunget „ZI”:

Savas 20 gadu ilgās pastāvēšanas laikā “Negură Bunget” izdevuši 7 albumus, uzstājušies vairāk nekā 1000 koncertos visā pasaulē, izveidojot personīgu muzikālu, konceptuālu projektu, kas dziļi sakņojas uz tautas mūzikas elementiem.

Negură Bunget sastāvs:
Gabriel Mafa / Negru – bungas / perkusijas/ cimbala / mežrags
Tibor Kati – vokāls / ģitāra /taustiņinstrumenti
Adrian Neagoe / Oq – ģitāra / vokāls / taustiņinstrumenti
Ovidiu Corodan – basģitāra / vokāls
Petrică Ionuțescu – tradicionālie instrumenti

Plašāka informācija par koncertu Rīgā sekos.

“Nabaklab” atrodas Z.A.Meierovica bulvārī 12, Rīgā. Koncerta sākums plkst. 21.00. Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā ticketshop.lv vietnē, no 8 - 15 eur.

Grupas vietnes:

Biļešu iegāde iepriekšpārdošanā:

Pasākuma lapa Facebook: