2017/05/23

Neo folk grupa "Theodor Bastard" koncertēs Rīgā!


2. jūnijā, klubā „Melnā Piektdiena” ar koncertu atgriežas zināmākā St.Pēterburgas neo folk / world / dak-wave grupa "Theodor Bastard" .

"Theodor Bastard" ir viena no neparastākajām neatkarīgajām Krievijas neo folk žanra grupām. Viņi rada noslēpumainu un mītisku mūziku paši savā žanrā, kurā sajauktas world, neofolk, dark-wave un trip-hop skaņas. Grupas vizītkarte ir unikālais grupas solistes Janas Vevas vokāls un skaņu burvis Fjodors Svoločs, kas pulcina sev apkārt virkni citu mūziķu. "Theodor Bastard" pastāv jau kopš 90-tajiem gadiem, kad sākumā vairāk eksperimentēja ar elektroniku, trip-hop un dark-wave, bet gadu gaitā bagātinājuši savu skanējumu ar bagātīgu neofolk un world mūzikas kārtu.
Grupa Baltijas valstu reģionā viesojusies vairākkārt - Lietuvā "Menuo Juodargis" festivālā, kā arī Latvijā, festivālu "ReRe:Rīga" un "Laba Daba" ietvaros.

Theodor Bastard „Selva”:

"Theodor Bastard" pārvērš savus koncertus maģiskos notikumos, kas ieved klausītājus ceļojumā pa pasaules mūzikas tradīcijām uz Tuvajiem un Tālajiem Austrumiem, Balkāniem, Ziemeļeiropu. Soliste bieži dzied pašas izdomātā idiosinkrātiskajā valodā, kā arī retās afrikāņu, āziešu un Amerikas iedzimto valodās, bet ir arī dziesmas krievu valodā. Grupas instrumentu klāstā iekļaujas ģitāras, elektronika, dažādu tautu tradicionālie un klasiskie mūzikas instrumenti.

Theodor Bastard “Kukushka”:

Grupa aktīvi koncertē visā Eiropā un atkārtoti uzstājusies virknē atpazīstamu festivālu. Izdevuši kopumā deviņus albumus dažādu valstu ierakstu leiblos. Bieži sadarbojušies ar mūziķiem no grupām "Coil", "Shiva In Excile", "Fun-Da-Mental" un citām, kā arī afrikāņu izcelsmes dziedātāju Džuliānu Džeikobu.

Grupas koncertvideo no „Menuo Juodaragis” festivāla Lietuvā 2016. gadā:

Koncerta sākums: 21.00


Biļetes iepriekšpārdošanā: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2235

Grupas vietnes: