2017/05/01

Rīgā koncertēs Igaunijas postroka kvartets Wolfredt


Piektdien, 5. maijā, ar koncertu klubā Nabaklab Rīgā atkārtoti viesosies ģitārmūzikas grupa Wolfredt no Tallinas.

Wolfredt ir muzikālā apvienība, kura dibināta 2011. gadā Tallinā un radusies kā pazīstamo deviņdesmito gadu grupu Pia Fraus un Dreamphish dalībnieka Margusa Volpreta (Margus Voolpriit) soloprojekts. Koncerta sastāva četrotne izkopusi savu skanējumu, strāvojumā apvienojot postroka, šūgeiza (shoegaze) un elektroniskās mūzikas izteiksmes līdzekļus, un bieži tiek salīdzināta ar tādām grupām kā Mogwai, Explosions in the Sky un This Will Destroy You.

Gadu gaitā Igaunijas ierakstu izdevniecības Seksound paspārnē dienasgaismu ieraudzījuši divi Wolfredt studijas albumi, no tiem jaunākais veikums „Neverno” izdots 2016. gadā.

Wolfredt 2016. gada albums „Neverno”:

Wolfredt „Startripping”: http://youtu.be/zPg12slDjjg

Wolfredt „The Lost Art of Humming” (koncertvideo): http://youtu.be/fg57D4Ftqs4

Wolfredt „Levitation” (koncertvideo): http://youtu.be/yDSWlpmT0-w

Pirms Wolfredt uzstāsies igauņu elektroniskās mūzikas projekts Woldemare un Latvijas eksperimentālā roka grupa Trigger Happy.

Koncerts 5. maijā Rīgā notiks klubā Nabaklab (Zigfrīda Annas Meierovica ielā 12). Pasākuma sākums plkst. 21:00. Biļetes nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā – TicketShop.lv, ka arī tās varēs iegādāties koncerta dienā pie ieejas. To cena – 5 EUR.