2017/05/02

Šo sestdien, 6. maijā, grupa „Frailty” aicina uz albuma prezentāciju!


Šo sestdien, 6. maijā, klubā „Melnā Piektdiena” , plkst. 20.00 savu jaunāko, pēc skaita, trešo albumu „Ways Of The Dead” prezentēs pašmāju metālisti, grupa „Frailty”.


Grupa „Frailty” radusies Rīgā, 2003. gadā, pamatā, lai aizpildītu Latvijas smagās mūzikas lauciņā žanru, kuru tobrīd neviens cits nespēlēja – doom metal. Gadu gaitā, mainoties dalībniekiem, grupa intensīvi koncertējusi dažādos festivālos, koncertējusi Baltijas valstīs, kā arī ārpus tām. Grupas kontā divi albumi: „Lost Lifeless Lights” (2008), „Melpomene” (2012), kā arī divi mazalbumi – „Frailty” (2009) un „Silence Is Everything” (2010). Grupa divreiz saņēmusi pašmāju metālistu gada balvas – „Gada Grupa” (2009, 2012) un „Gada Albums” (2009, 2012) , nominēta „Alternative.LV” un „Zelta Mikrofons” gada balvās.

„Ways Of The Dead” ir grupas jaunākais veikums, kura radīšanas, ierakstīšanas procesā, grupa ilgāku brīdi atteicās no koncertdarbības.
Jaunajā albumā mazliet mainījies arī grupas skanējums, tas palicis ātrāks, ekstrēmāks, bet klausītājiem ierastā melanholija un doom metal, nekur nav pazuduši.

Kā papildus šī albuma elements dzīvajā izpildījumā – grupas skatuves tērpi, kurus darinājusi pašmāju tērpu māksliniece Anda Masque.

Koncerta iesildošajā daļā sarūpēts patīkams pārsteigums – tumšās, bet krāšņās noskaņās balstīts ambient projekts no Viļņas „Veliu Namai” , kura pamatā viena cilvēka noskaņu un elektronikas meklējumi, tos papildinot ar ģitāru un vizualizācijām.

Otrs patīkamais pārsteigums ir pašmāju sludge / doom metal kolektīvs „Saturn’s Husk”. Grupa radusies 2014. Gadā un gadu vēlāk izdevuši digitālo albumu „The Great Malefic”, par kuru atzinīgus vārdus teikuši arī daudzi ārzemju klausītāji. Koncertē salīdzinoši reti, šajā vakarā, arī viņu jaunākā albuma skaņdarbi būs dzirdami uz skatuves.

Koncerta sākums 20.00, kluba durvis vaļā no 19.00

Biļetes iepriekšpārdošanā:
Pasākuma vietne Facebook: