2015/12/07

Latvijas extreme metal pārstāvji Stagnant Project prezentē jauno singlu „Dievs”


11. decembrī klubā Melnā Piektdiena extreme metal kolektīvs Stagnant Project prezentēs savu jauno singlu Dievs. Kopā ar viņiem uzstāsies Latvijas metal komandas xDISTILLx, Slaughtered Lambs, Windlines un metalcore grupa Everfall no Igaunijas.

Stagnant Project darbojas jau piecus gadus. Divus gadus vēlāk 2014. gadā tika izdots EP „Zombie Show”, ko pati grupa vērtē kā milzīgu soli izaugsmes virzienā. Pagājušā gada rudenī klajā nāca singls „Satanical Dream”, kas atkal bija muzikāls pavērsiens. Gadu gaitā Stagnant Project ir spēlējuši ar teju visām ievērības cienīgākajām vietējām grupām, kā arī virkni tuvāku un tālāku ārvalstu bandām un puiši ir pazīstami kā ellīgi enerģisku šovu meistari. Šoreiz kolektīvs iepriecinās ar jauno sastāvu un prezentēs jauno singlu „Dievs”.

Slaughtered Lambs ir pavisam jauns kolektīvs, bet jau spēlējis ar daudzām vietējām un arī ar ārvalstu grupām. Pati labāka pieredze ir kopēja uzstāšanos ar Moldovas zvaigzni Lenu Scissorhands un grupu Infected Rain. Muzikālo daiļradi visnotaļ var attiecināt uz death metal pusi.

Igauņu kolektīvs Everfall jau pazīstams Latvijas metalcore mūzikas faniem. Tieši maijā sākuma grupa veiksmīgi uzstājas klubā Melnā Piektdiena, kopa ar tautiešiem Her Memorial Discourse un vietējo komandu Blinded Memory. Grupas skanējums veidojies iedvesmojas no tādiem metalcore pārstāvjiem kā Killswitch Engage, Underoath, All That Remains, Trivium, As I Lay Dying, Bullet for My Valentine un The Devil Wears Prada.

xDISTILLx veidojuši jau pieredzējušie muzikanti, kuri jau izmēģinājuši sevi visdažādākajos stilos. Nesen veidotā grupa aktīvi propagandē straight edge / hardcore virzienu. 

Grupu Windlines dibinājis Pjotrs Suhanovs (ex-Requitall) 2014. gadā Ventspilī, kur arī turpina darbību. Windlines mūzikā ir jūtamas ietekmes pārsvarā no alternatīvā roka un klasiska metāla žanriem. Savukārt, džeza skola un džeza standarti ienes īpašu izteikumu kompozīcijas struktūrā un melodijā. Grupas daiļradē manāmas muzikālās iezīmes, kas aizgūtas no tādiem māksliniekiem kā 30 Seconds to Mars, Foo Fighters, Kings of Leon, Green Day, U2, The Killers u. c.

Ieeja pasākumā līdz plkst. 22.00 – 3 eiro, pēc plkst. 22.00 – 4 eiro.
Klubs vaļā no plkst. 19.00, sākums plkst. 20.00.

Stagnant Project

Windlines