2015/06/02

Metāls poļu cietoksnī: Dark Fest Open Air


19. – 20. jūnijā, Polijas dienviddaļā, Opoles vojevodistē, Bičinas pilsētas lauku  teritorijā, notiks otrais Opoles metāla festivāls „Dark Fest Open Air”. Pasākuma norises vieta ir visnotaļ interesanta, jo piedāvā smago mūziku baudīt viduslaiku cietoksnī, kas atrodas gleznainā, acīm un prātam tīkamā vietā. Tiesa, cietoksnis tapis salīdzinoši nesen – 2006. gadā, bet, kā vēsta pagaidām uz savas ādas nepārbaudīta informācija, šī jaunceltā a la viduslaiku būve, kur patlaban darbojas arī poļu-čehu bruņinieku treniņu centrs un tūristu atrakcijas, tāda ir vienīgā Eiropā.           
Šogad festivāla muzikālā ievirze būs death un black metāls, kas galvenokārt tapis Polijā, bet būs arī ārvalstu viesi. Divu dienu laikā uz vienas skatuves redzēsim gan nopelniem bagātas poļu smagās estrādes zvaigznes, gan grupas, kuras savu darbību sākušas salīdzinoši nesenākā pagātnē. Vārdi, kas afišā rakstīti lielākiem burtiem ir Vader (death metal), Hate (black / death metal), Decapitated (technical death metal), Furia (black metal), Pandemonium (black / death metal), Devilish Impressions (black / death metal), Arkona (black pagan metal) un citas.   


Virkne grupu iespēju uzstāties šajā festivālā izcīnīja atlases konkursā, kas notika trijās pilsētās: Vroclavā, Opolē un Poznaņā un tā viņām būs lieliska iespēja sevi parādīt plašākam mūzikas cienītāju pulkam.   

„Dark Fest” viesi būs Apvienotās Karalistes modern extreme black metal grupa Ethereal un čehu thrash metal banda Seppuka.     


Sestdien arīdzan gaidāms leģendārās grupas Bathory kaverdziesmu koncerts „In memory of Bathory”.    

Vairāk informācijas festivāla mājas lapā: http://www.darkfest.pl un Facebook: https://www.facebook.com/darkfestPL?fref=ts

Pasākuma lapa:

Festivāla Facebook lapā šobrīd ir iespējams piedalīties konkursā un, veicot dažas pavisam vienkāršas darbības, laimēt biļeti uz šo pasākumu.   

Ieejas biļetes cena: draudzīga.

Muzikāli izglītojošais aspekts un lieliska laika pavadīšana garantēta!