2015/06/02

Pirmoreiz Rīgā viesosies kanādiešu hārdkora “pazudušais dēls” - Comeback Kid


13.jūlijā, klubā Melnā Piektdiena pirmo reizi uzstāsies grupa Comeback Kid (CBK).  


Comeback Kid ir kanādiešu hardcore grupa, kas dibināta 2002. gadā. Grupas pašreizējā sastāvā ir Kailijs Profeta, Endrū Niefelds, Džeremijs Hīberts, Kasejs Hjelmbergs un Mets Keils. Grupa ir izdevusi 5 studijas albumus: „Turn It Around” (2003), „Wake The Dead” (2005), „Broadcasting...” (2007), „Symptoms + Cures” (2010) un „Die Knowing” (2014).

Endrū Niefelds stāsta kā viss sācies: "Mēs vēlējāmies saglabāt to grupu enerģiju no kurām iedvesmojāmies, bet tajā pašā laikā paņemt arī kaut ko no 90. gadu skate-punk un padarīt to skaņu vēl melodiskāku. Mūsu mērķis bija, lai mūzika paliktu smaga un askētiska, bet vokāls melodiskāks."

Jums noteikti ir nepieciešams apmeklēt šo koncertu, ja jums patīk hardcore punk. Ja jūs esat Stick To Your Guns sekotājs un bijušais Your Demise, The Chariot, Converge, Stray From The Path vai citu līdzīgu grupu fans – tad kanādieši Comeback Kid pārspēs jūsu cerības. Viņu kompozīcijas ir ātras, agresīvās un jaudīgas. Hardcore punk šeit ir ar lielo "H" burtu. Salīdzinot ar citām grupām punk stilā, šī apvienība ir daudz smagāka. Lai arī grupa nav pionieri, bez šaubām, viņi stāv vienā rindā ar cienīgām hardcore komandām.


Biļetes iepriekšpārdošanā no 22. maija vietnē ticketshop.lv


Biļešu cena no 15 EUR.