2014/01/13

16. janvārī Nabaklab Latvijā radītās eksperimentālās mūzikas koncerts16. janvārī mūzikas klubā Nabaklab Rīgā notiks Latvijas eksperimentālās mūzikas vakars, kurā piedalīsies vairāki pašmāju skaņu mākslinieki un mūziķi.

Jeļena Glazova ir multimediju māksliniece no Rīgas, kas darbojas vizuālās mākslas, teksta un skaņas mākslas laukos. Viņa attīstījusi padziļinātu interesi eksperimentālās un nepārtrauktās skaņas mūzikā, kā arī pievērsusies pārstrādātā vokāla pielietojumā tajā. Kopš 2011. gada Glazova piedalījusies dažādos ārvalstu mūzikas festivālos.

Waterflower, iepriekš Kroffork, ir Rīgas mākslinieces Sabīnes Moore elektroniskās mūzikas projekts, kurā viņa plašā izpratnē eksperimentē ar dažādām skaņu formām, instrumentu tehnikām un vizuālo mākslu. Tā mūzikai raksturīga dažādība, kas pārliecinoši atrod un uzrunā klausītāju.

Lehitkarnef ir elektroniskās mūzikas projekts no Rīgas. Tā ietvaros caur repetitīvu minimālisma un noskaņu mūziku savu skaņu pasauli atklās mākslinieks Andrejs Zālītis, zināms arī kā ierakstu izdevniecības Shecock Barracuda Recordings dibinātājs un novatoriskās apvienības 1/2H 1/2W dalībnieks.
http://soundcloud.com/lehitkarnef

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieeja bez maksas.

http://ulve-agency.tumblr.com
http://www.facebook.com/ulve.agency
http://twitter.com/ulve_
http://www.jelena-glazova.com
http://www.sabinemoore.lv