2014/01/29

Uzsākusies balsošana par Latvijas Metal mūzikas Gada balvu, apbalvošana 22. februārī (papildināts!)Šonedēļ uzsākta balsošana ikgadējo Latvijas Metālmūzikas Balvu ieguvēju noskaidrošanai, kuras tiks pasniegtas ceremonijā februāra beigās. Kā ikkatru gadu, tiks noskaidrotas labākās un klausītāju mīlētākās smagā un ekstrēmā roka grupas tādās kategorijās kā labākais albums, labākā koncertgrupa, izcilākā debija u.c. 

Labākā albuma kategorijā nominēti 11 ieraksti, kuri kopumā sagrupējami divās nosacītās daļās. Vieni ir ieraksti no stabiliem, ilggadējiem māksliniekiem, kuri pagājušā gada laikā izdevuši jaunus ierakstus — te minama «Rūsa» ar savu jauno albumu «No vāka līdz vākam», Džonija Salamandera EP «Oranžs», blekmetāla grupas «Nycticorax» albums «Treatise of Death» (izdevējs ir Šveices leibls), kā arī Somijā ierakstītais un māsterētais «Kiss of the Dolls» ieraksts (šai grupai tas jau ir trešais). No otras puses, nominēto ierakstu lielāko daļu sastāda debijas albumi no jaunām grupām visdažādākajos žanros: sevi pieteikušas tādas vienības kā «Wagars» un «Kapakmens», «Elkupe» un «Darrva», «Eschatos» un «Sidechain Retreat».

Klausītāji atsevišķi var balsot par gada labāko grupu un gada labāko koncertgrupu, gada debitantiem, labāko vokālistu/-i un izcilāko instrumentālistu/-i. Šajās kategorijās fani var balsot par jebkuru atzinības vērtu mākslinieku — nav nepieciešams, lai šajās nominācijās balsis tiktu atdotas obligāti tikai tiem, kas nominēti vienlaikus arī gada labākā albuma titulam.

Ikviens aicināts noklausīties nominētos ierakstus un balsot adresē http://ejuz.lv/metalbalva  — rezultātus noteiks tautas balsojums, kurš ir limitēts ar vienu balsojumu no katras IP adreses vai mobilās ierīces. Iepriekšējos gados Metālmūzikas Gada Balvas saņēmuši tādi mākslinieki kā «Skyforger», «Frailty», «Sanctimony» u.c.


Latvijas Metal Mūzikas Gada balva 22. februārī
klubā „Melnā Piektdiena”.

Koncertā uzstāsies:

RŪSA, URSKUMUG, BIOMORPH,
STAGNANT PROJECT, KISS OF THE DOLLS, WAGARS,
KAPAKMENS, DARRVA, DEHEAD, MŪŽAMEŽS.

Pasākumu vadīs Deathperado.

Sākums pl. 19.00, klubs atvērts no 18.30.

Ieeja:
Līdz plkst. 21.00 - 4 eur (Ls 2,81),
pēc 21.00 - 5 eur.