2014/01/29

CIRCLE PIT! Shows piedāvā: festivāls THIS IS RIGA 2014


Šī gada 1. martā klubā „Sapņu fabrika” pirmo reizi notiks mūzikas, sporta un mākslas iekštelpu mini festivāls THIS IS RIGA

Koncertorganizācija CIRCLE PIT! Shows sadarbībā ar ekstrēmo sporta veidu veikalu „Boards.lv” un tetovēšanas salonu „Rīgas tinte”  1. martā rīko iekštelpu festivālu THIS IS RIGA, kas notiks klubā „Sapņu fabrika”, Lāčplēša ielā 101. Festivāla programmā paredzēts Latvijas tetovētāju saiets ar labāko Rīgas un Cēsu tetovēšanas salonu un ārzemēs strādājošo latviešu tetovētāju piedalīšanos – pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot, kā top tetovēšanas mākslas darbi, kā arī nobalsot par savu favorītu. Festivāla pirmajā daļā risināsies skeitborda sacensības „Boards.lv Miniramp Madness” un filmas „True to This” pirmizrāde. Visa pasākuma laikā būs iespēja spēlēt alus ping pongu „VANS beerpong”, piedalīties ruma „Sailor Jerry” roku laušanās sacensībās un tetovējuma izlozē, kā arī iegādāties grupu krekliņus, mūzikas diskus un plates.
Pasākuma otro daļu veidos koncerts ar Eiropas alternatīvās mūzikas scēnā atpazīstamām grupām - uz skatuves kāps pankroka piecinieks „Rooftops” no Maskavas, Polijas hārdkora grupa  „The Lowest”, Zviedrijas tumšā hārdkora izpildītāji „Grieved”, kā arī vācu hārdkora apvienības „Gone to Waste” un „AYS”. Pēc koncerta par muzikālo daļu rūpēsies DJ.


Ieeja no plkst. 16:30, sākums – 17:00. Pirmo 100 biļešu cena 10 EUR, vēlāk – 13 EUR, bet koncerta dienā – 15 EUR. Biļetes var iegādāties www.ticketpro.lv. Klubs „Sapņu fabrika”, Lāčplēša iela 101, Rīga.

Vairāk informācijas: