2014/10/08

Grupa Indygo aicina uz akustisko koncertuProgresīvā roka grupa Indygo šī gada 21. novembrī plkst. 20.00 centrā “Koka Rīga” klusā Krāsotāju un Lienes ielas stūrī aicina uz pusakustisku solokoncertu. Koncertā skanēs dziesmas no līdz šim izdotajiem albumiem jaunās versijās, kuru aranžijās piedalīsies vairāki grupas draugi viesmākslinieki – gan instrumentālisti, gan vokālisti.


Uzstāšanās iecerēta ne vien kā mūziķu mīlestības izrādīšana deviņdesmito gadu Sietlas skatuves saliedētībai un leģendārajiem pieklusinātajiem koncertiem, bet arī kā ilgi lolotā aranžiju platforma, lai vienotā skanējumā spēlētu krasi atšķirīgās kompozīcijas no Indygo pirmsākumiem, vēlākā progresīvā roka virziena atrašanas posma un ļoti dinamiskajām vēsmām no topošā albuma.

Grupas ģitārists Jānis Volkinšteins: “Dziesmas, ko esam radījuši kopš 2002. gada ir likumsakarīgi atšķirīgas – tāpat kā mūsu pašu dzīves posmi šajos padsmit gados. Šobrīd čakli strādājam pie jaunā albuma materiāla, ko izdosim jau 2015. gadā – pirmā ieraksta, kas būs tikai latviešu valodā. Līdz ar to vēlamies savā ziņā noslēgt rēķinus ar pagātni – ļoti, ļoti īpašā koncertā nospēlēt un iemūžināt dziesmas no visiem grupas periodiem – kompozīcijas, no kurām dažas koncertos nespēlējam jau gadiem un iespējams nekad arī vairs nespēlēsim. Ar skauta godavārdu varu apsolīt, ka būs dzirdamas arī kādas kompozīcijas no topošā ieraksta, kura mugurkaula demo jau ir tapis grupas radošajās sesijās. Savienosim pagātni ar tagadni un nākotni – Indygo Unplugged.

Koncerts apzināti tiek organizēts centrā “Koka Rīga”, jo tā vēsturiskā estētika un viegli svinīgā akustika atbilst koncerta formātam un grupas šī brīža statusam – abas vienības ir piedzīvojušas vairākas "pārbūves", abas iemantojušas zināmu atpazīstamību sabiedrībā un šobrīd piedāvā sevi jaunā kvalitātē. Uz koncertu 21. novembrī pārdošanā ir tikai 100 biļetes.

Grupa Indygo ir: vokālists Mārtiņš Vaters, ģitārists Jānis Volkinšteins, basģitārists Mārtiņš Leja un bundzinieks Miks Riekstiņš. Līdz šim  grupa izdevusi trīs ierakstus – debijas albumu Indygo (2005), piecu dziesmu ierakstu Under Construction EP (2007) un nesenāko albumu Decoy (2013).

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Facebook                              https://www.facebook.com/indygoband
Twitter                                   https://twitter.com/indygo_band

Grupas ieraksti (audio)         https://indygo.bandcamp.com
                                   
“Minūtes un stundas” video  https://www.youtube.com/watch?v=GPjoAwIvdBE


“Decoy” video                       https://www.youtube.com/watch?v=6jI7HNQziLs