2014/10/21

Kosmiskā melnuma mūzikas nakts - PAPILDINĀTS 21.10.2014.

Sestdien, 25. oktobrī, klubā „Melnā Piektdiena”

Night Of The Universe

 

Koncertā spēlēs: Znich (By) , Urksumug (Lv), Noctem Cursis (Fr), AIN (Fr), Nekkralai (Lt).


ZNICH” – grupa no Minskas, Baltkrievijā, vieni no pagan / folk metal žanra aizsācējiem Batkrievijā, kas spēlē no 1996. gada. Izdevuši 5 albumus, skanējumā izmanto tautiskos instrumentus.AÎN” – noslēpumaina grupa no Francijas pilsētas Metcas, kas izpaužas post black metal žanrā, ar mazu doom metal pieskārienu.
https://www.facebook.com/ainmetalURSKUMUG” – leģendāra pašmāju grupa, kas pastāv vismaz 12 gadus. Izdevuši divus albumus – „Pāreja” (2004), „Am Nodr” (2006), nomainījuši sastāvu, klusējuši un atkal atgriezušies. Jaunais grupas skanējums līdzinās tumsnējam black un death metal sajaukumam.
https://www.facebook.com/urskumug
https://www.youtube.com/watch?v=iX7SV6f4Kv4


NOCTEM CURSIS” – salīdzinoši jauna grupa no Francijas pilsētas Lionas, kas spēlē black metal. Kā galveno ietekmju avotu min grupas „Emperor”, „Windir” un „Immortal”. Grupas bagāžā viens mazā tirāžā izdots EP „Wrath Of Winter” un 2013. gadā iesāktais pilnais albums „Nocturnal Frost” nupat izdots arī diska formātā.
www.noctemcursis.fr
http://www.facebook.com/Noctem.Cursis
https://soundcloud.com/noctem-cursis-official/sets/nocturnal-frost-final-master/s-MoWns
https://www.youtube.com/watch?v=vM7u4s9PCA8


NEKKRALAI” – black / punk metal trio no Lietuvas pilsētas Kauņas, grupa radusies 2009. gadā, šogad izdevuši EP „Kliudžiau”. Izpaužas lielākoties dzimtajā valodā. Galvenais grupas dzinējs ir alus un rokenrols.
https://lt-lt.facebook.com/nekkralai
http://nekkralai.bandcamp.com/releases 

+ Dj Deathperado  

Durvis: 18.00
Koncerta sākums: 19.00

Ieeja: 6 EUR

Biļetes iepriekšpārdošanā 4 EUR: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1262