2013/02/06

„Kastete” nāk ar albumu „Ideju Impērija”


Zibenīga kā gaismas ātrums, tieša kā sitiens ar dūri! Šeit nāk „Kastete” - Latvijas hardcore punk grupa lai prezentētu savu pirmo taustāmo albumu „Ideju Impērija”, kas ietver visas jebkad ierakstītās dziesmas kopš 2009. gada.

Kastete” piedāvā „Ideju Impēriju” – tās ir 13 ātras, līdz serdei vienkāršas dziesmas, izkliedzot aicinājumu cīņai par labāku dzīvi, ticību sev, kā arī pret muļķībām, kas mums ir apkārt šajā, ne īpaši adekvātajā sabiedrībā.


Mēs esam gandarīti savās sastrādātajās rokās beidzot turēt disku. Kopumā ir interesanti dzirdēt, kā esam mainījušies no ieraksta uz ierakstu, bet „Kastetes” rokraksts palicis nemainīgs,” par albumu saka grupas dalībnieki.

 Kastete” tika radīta 2009. gada pavasarī, kad trīs jaunieši izlēma kopīgiem spēkiem pārspēt gaismas ātrumu un tādā veidā pretoties pastāvošajai kārtībai. Un stāsts turpinās...

Albums meklējams mūzikas veikalos „Randoms” un „LP” no 11. februāra, savukārt albuma prezentācijas koncerts noritēs svētdien, 24. februārī, „Nabaklab”, kur kopā ar „Kasteti”, debijas albumu prezentēs arī kolēģi no grupas „Wagars”, par īpašu noskaņu gādās arī grupas „Nekad”, „Defectives” un viesi no Čīles.

Neesi vienaldzīgs, domā un dari pats!

„Kastete” – video versija dziesmai „Ideju Impērija”:
 

Grupas vietnes: