2013/02/05

Lietuviešu grupas „Deeper Upper” koncerttūre Latvijā


Lietuviešu indierock grupa „Deeper Upper” divas februāra nedēļas nogales pavadīs dažādās Latvijas pilsētās, uzsākot grupas pirmo nopietno tūri ārpus Lietuvas robežām.Esam ļoti priecīgi par iespēju atkal spēlēt Latvijā, mums ir saglabājušās sitas atmiņas pēc pēdējās tikšanās reizes ar latviešu klausītājiem”, saka grupas pārstāvji. „Šajā reizē plānojam nospēlēt vairākus lielus koncertus, kā arī esam sagatavojuši akustisku programmu dažiem nelieliem priekšnesumiem”. Daudzsološos „Deeper Upper” redzēsim jau 8.februārī muzikālajā bārā „Chill Inn” Valmierā un 9.februārī bārā „Vieta” Rīgā, kur grupa sniegs akustisku koncertu.

Pēc koncertiem Valmierā un Rīgā, „Deeper Upper” apciemos  Jelgavas „Melno Cepurīšu Baleriju” (9.februāris) un uzstāsies Liepājas klubā „Fontaine Palace” (15.februāris). Iepriekšējā vakarā (14.februāris)grupu  varēs dzirdēt Radio Valmiera raidījumā „Akustiskā Ceturtdiena” (sākums plkst. 20), kurā grupa uzspēlēs un sniegs interviju. Savukārt 16.februāra sestdienā „Deeper Upper” parunāsies ar klausītājiem un akustiski uzspēlēs veikalā „Randoms” un pilnā skaņā muzicēs „I Love You Bar” Rīgā.

Pirmo reizi grupa uz skatuves parādījās 2010. gada beigās, kad spēlēja ikgadējā Lietuvas rokmūzikas konkursā, kā rezultātā, izpelnījušies žūrijas atzinību, ieguva iespēju ierakstīt divas dziesmas. Tās laida klajā kā dubultsinglu nākamā gada sākumā „Things Behind the Eden Doors” un „Last I Saw You, Wou Were Dreaming of a Blue Sundown”. Dubultsingla izdošanai sekoja neskaitāmi koncerti vairākās Lietuvas pilsētās, protams, turpinājās arī darbs studijā un 2011. gada laikā „Deeper Upper” izdeva vēl divus singlus „I Am the Colours” un „Samy‘s”, pēdējā no kurām tika iekļauta nu jau prestižajā „Indie Rock Playlist”.

Vairāk par tūri Deeper Upper oficiālajā mājaslapā:

Grupas aicinājuma video: http://www.youtube.com/watch?v=MuNj4-vHXIM