2015/07/02

Grupa no Itālijas iesildīs kanādiešu hārdkora Comeback Kid zvaigznes


13. jūlijā klubā "Melnā Piektdiena" Itāļu apvienība "A CRIME CALLED…" iesildīs Kanādiešu hārdkora zvaigznes "Comeback Kid", portālu informē kluba pārstāvji.Bieži pieņemts uzskatīt, ka mazas pilsētas grauž un lauž jauno kolektīvu sapņus un ambīcijas. Bet grupai A CRIME CALLED… ir citāda vēsture. Par laimi, dzīve ir pilna ar visādiem pārsteigumiem. Neviens no grupas dalībniekiem nevēlējas vilkt savu eksistenci mazā pilsētiņā. Viņi apvienojušies, lai ar ģitāru rifiem pamodināt citus cilvēkus pašā augstākā līmenī. Viņi cenšas atšķirties no apkārtējiem, no tās vēlmes arī rādījies nosaukums: A CRIME CALLED… Nosaukumā ir paslēptā mežonība, nihilisms, negatīva attieksme pret likumu un vispārpieņemtajām normām. Daudzpunkte nosaukumā raksturo gan visu, gan neko. Katrs var uztvert un izprast to nozīmi, kā viņš to vēlas.

Koncertējot dzimtajā pilsētā, kolektīvs drīz vien saprata, lai izpaustu sevi, vajag vairāk spēlēt lielpilsētās – Milanā, Turīnā, Boloņā u t.t.

Nozīmīga diena pienāca 2009. gada vasarā, kad grupa satika jauno režisoru, kurš sadarbojas ar Loganu Maderu (Logan Mader)  (ex-Machine Head). Šī tikšanās deva ienesīgus rezultātus. Kopā ar producentu Ediju Kavazu (Eddy Cavazza) pasaulē nāca albums BEYOND THESE DAYS. Pateicoties masteringam no studijas Finnvox Studio Helsinki albums ieguva „amerikāņu skanējumu” un noslēdza līgumu ar amerikāņu leiblu Reality Entertainment (Kalifornija). No 2013. gada grupas pārstāvji ir ALPHAOMEGA MANAGEMENT.

Grupa izpilda dziesmas alternatīva roka žanrā. Smalki apvienojot rokmūziku ar smago metālu. Kompozīcijas ir melodiskas, ar smagiem ģitāru rifiem, tīru vokālu un vieglu piedziedājumu. Noteikti patiks grupu Guano Apes, Linkin Park, Korn, Evanescence, P.O.D un Papa Roach faniem.Biļetes iepriekšpārdošanā no 22. maija vietnē ticketshop.lv