2011/03/14

“Forgotten Path Magazine #3” ir klāt!

“Forgotten Path Magazine #3” ir klāt!
 


Pēc gandrīz divu gadu klusuma, jaunais žurnāla “Forgotten Path” numurs ir klāt!
Būtu lieki bilst, ka šobrīd šis ir vienīgais tumšākai, smagākai mūzikai veltīts drukātais izdevums Baltijas valstīs, kas top Lietuvā.
Šajā izdevumā – kā iepriekš, melnbaltos toņos ieturēts, ļoti profesionāli salikts, drukāts, noformēts žurnāls, kas viscaur veltīts tumšās mūzikas izpausmēm aptverot dažādas pasales valstis. Žurnāls pamatā veltīts black metal kultūrai, bet netrūkst arī citu žanru pieskāriena. Protams, interneta priekšrocības mūsdienās, pārliecinoši drukātos mēdijus atstāj entuziastu šaurajā interešu lokā, tomēr – drukātajam mēdijam ir savas priekšrocības, ko šis izdevums lieliski pierāda. Piemēram - vairāk, kā 200 mūzikas ierakstu apskati, ar dažādu valstu grupām, divu vadošo Lietuvas festivālu – “Kilkim “Žaibu” un “Devilstone” apskati, kā arī intervijas ar grupām -
SHINING [Zviedrija], LOITS [Igaunija], BESTIAL RAIDS [Polija], “Antichrist/Dead Center Prods.” [Ukraina], ENSLAVED [Norvēģija], LUCTUS [Lietuva], KEEP OF KALESSIN [Norvēģija], GRAVELAND [Polija], CODE [Anglija/Norvēģija], “Supremacy Through Intolerance” [Vācija], EMPTY [Spānija], STRIX [Itālija], ANIMUS MORTIS [Čīle], TELOCH [Somija], LEBENSESSENZ [Brazīlija].


Interesenti zurnālu var pasūtīt šeit: forgotten.path.mag@gmail.com.

Dažus eksemplārus varēs iegūt 18.03 „Melnajā Piektdienā“, LV Metal gada Balvas ietvaros disku tirdziņā.