2011/03/08

Pretrunīgi vērtētā pašmāju progressive / oriental / death metal grupa Dislocation piesaka albumu „Sagul”

DISLOCATION „SAGUL”
Pretrunīgi vērtētā pašmāju progressive / oriental / death metal grupa Dislocation piesaka albumu „Sagul”
Sagul - (no lezgīnu valodas – „pateicība”) - ir grupas otrais ieraksts, ar tīrā balsī dziedošu bundzinieku, rūcošu ģitāristu, austrumu mūzikas elementiem, melodiskām daļām, agresīvu death metal.

Dislocation ir - Renāts – bungas, perkusijas, balss, duduks, Oskars – ģitāra
Kaspars – ģitāra, balss, Toms – bass.


Grupa radusies 2005. gada nogalē, bet kā ierasts, mainoties dažādiem sastāviem, muzikāliem meklējumiem, koncertdzīve un ieraksti sākas 2009. gadā, kad tiek publiskots demo cd „XXIX”, ņiprs progresīvs death metal, kurā dzirdami arī klasiskie sieviešu vokāli.
Grupas skanējums jau sākotnēji bija tendēts uz progressive / death metal bāzes, krustojot to ar dažādiem citiem mūzikas stiliem, kas ļoti neierasti Dislocation gadījumā – iespējams, pirmā pašmāju smagā grupa, kas savā skanējumā izmato austrumu mūzikas elementus – korāna dziedājumus un duduku.

Dislocation „Sagul”  1. S. O. S
  2. Time sets in place
  3. Notion I
  4. To know your way
  5. Summary of thoughts
  6. Notion II
  7. Spiritual
  8. An anxiety of the only


No šodienas, albums pieejams mūzikas veikalā “Randoms” , savukārt albuma ieskandināšana nepierastā – akustiskā versijā - “Randoms Dīvānvakara” ietvaros notiks šo piektdien, 11. martā, 17:00, ieeja bezmaksas.

Albuma prezentācija „uz pilnu klapi” rībēs 26. martā, Nabaklab, kopā ar Dislocation, skatuvi dalīs – somu indie / shoegaze zvaigznes – Murmansk, spaņu melanholiskais progressive metal trio -  Kathaarsys, Jelgavas gotiskie klasiķi NightTales un labi glabātais Latvijas death metal noslēpums – kvintets Malduguns.